přední světlo

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
kozin505
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 19.12.2008 19:20
Bydliště: Zlín

přední světlo

Příspěvek od kozin505 »

zdravím chci se zeptat vyletěl jsem z stk kvůli tomu že nešlo seřídit světlo načež jsem zjistil že seřizovací mechanismus který je přímo na světle je celý utržený a trčí tam jen kus šroubení proto se ptám jestli se to dá koupit nebo je to na ho..... a musím koupit celé světlo díky

Uživatelský avatar
marcus86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 741
Registrován: 18.08.2008 12:49
Bydliště: Suchá Loz
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světlo

Příspěvek od marcus86 »

no ja videl hodne svetel, ale jen na netu .... ale myslim, ze ten serizovaci motorek neni soucasti svetla, pokud bys chtel koupit nove :) ... ale zkus Steeva golf II .... ten by to mozna sehnal ...
passat B5, 1.9TDI AFN
můj passat: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=118504" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světlo

Příspěvek od ZALL »

Já bych toto třeba bral jako ideální zdůvodnění pro drahou polovičku proč ses rozhodl koupit zbrusu nové origo xenony, steve golf II je tu taky parkrát už nabízel, tak kdyby jsi měl rezervu v rozpočtu tak se ho poptej a případně si můžeš udělat radost ;-)
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: přední světlo

Příspěvek od Flico »

dost zalezi co tam je urvany a kde ale jakej koliv spoj ti driv nebo pozdejs praskne pac ta parabola uvnitr dostava dost na pr...l od otresu, me to treba urvali primo na technicky kdyz se to svetlo snazil seridit :( tak kdyz ted jezdim tak se trochu trese ten paprsek svetla a prilepit to nejde takze budu kupovat novy

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“