Interiérové osvětlení a schéma.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
krehnis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 14.08.2009 21:26
Bydliště: Tábor,Praha

Interiérové osvětlení a schéma.

Příspěvek od krehnis »

Ahoj klubáci,dneska jsem se pustil do zjištění závady proč mi nesvítí ani jedno světlo v interiéru.
Na stropní světlo nešlo vůbec napětí,prošel jsem pojistky a zjistil že za pojistkama je udělaná jakási klema a dodělaná další pojistka.
U nohou řidiče jsem odendal ten plast kde jsou na sloupku konektory cca 8.Viděl jsem odpojený konektor s číslem na svazku 17.Po připojení jsem zjistil,že praskla tato dodělávaná pojistka.Po ohledání jsem zjistil že svazek od konektoru vede A sloupkem nahoru pod stropnici ke světlu a dále k ultrazvuk snímačům a bočním světélkům.
Svazek byl ale komplet spečenej,takže jsem znovu natahal těch 6 drátů co vede od toho konektoru,bohužel je to zapečené tak že jsem rozeznal pouze 3 dráty.
hnědý - kostra
hnědo-bílá
červeno-černý

tyhle vedly ke světélku na stropě - paráda už svítí,ale pouze ty boční lampičky zapínané ručně.
Stropní světlo má totiž KO ten jezdec co přehazuje zda svítit pořád,vůbec a nebo při otevření dvěří.

Byl by někdo tak hodný a dal mi schéma tohoto osvětlení a připojení těch ultrazvuk snímačů k alarmu?
Jedná se o Passata 2.8 V6 4 Motion s motorem APR r.v.2000
Děkuji mnohokrát :) :good:
Diagnostika VAG
Přizpůsobování km,čtení PIN a další..
Diagnostika OPEL (OP-COM)
Diagnostika PSA Peugeot Citroen
El.schémata PSA

krehnis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 14.08.2009 21:26
Bydliště: Tábor,Praha

Re: Interiérové osvětlení a schéma.

Příspěvek od krehnis »

Fakt někdo neporadí ? :(
Diagnostika VAG
Přizpůsobování km,čtení PIN a další..
Diagnostika OPEL (OP-COM)
Diagnostika PSA Peugeot Citroen
El.schémata PSA

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“