Kabely repráků

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fruktur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2012 22:04
Bydliště: Chudenice

Kabely repráků

Příspěvek od Fruktur »

Zdravím dnes jsem se rozhodl vymordovat repro v zadních dveřích. To se ovšem povedlo, ale když jsem tam chtěl dát nový tak jsem se zarazil nad kabeláží. Do spodního repráku jdou 4 kabely s koncovkou kterou samozřejmě do nových repráků nedám. Na těch novejch mam ale jen 2 koncovky, tak se chci zeptat jak to mam vyřešit z těma zbývajícíma 2 kabelama? Zkoušel jsem najít o tom něco v "Jak na To" ale marně. Jinak výškový repráčky mají svoje vlastní kabely takže to nejsou ty se kterými si nevím rady....Popřípadě můžu zítra udělat foto pro lepší orientaci...Dík Čabas
Škoda Forman, VW Polo RIP
VW Passat, Hyunday Elantra, Peugeot 306 Prodáno
VW Golf 1.9 TDI 85KW (CHIP 110KW) 2000

Uživatelský avatar
m.king
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 26.12.2010 13:33
Bydliště: Čejkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabely repráků

Příspěvek od m.king »

Když se podíváš do konektoru reproduktoru, zjistíš, že dva vedlejší dráty jsou konektorem spojené. A podle barev drátů zjistíš, že ty tenší jsou shodné s dráty u výškáčů. Ano, není to nic jiného, než odbočka na výškové repro. Dva krajní dráty spoj dohromady a kde je hnědý - patří na mínus, černý na + nového reproduktoru. A dají se sehnat i konektory na tuto zástrčku, ale jsou to vyhozené prachy.
http://www.dobry-obchod.cz/produkt/2013 ... oda-fabia/
VW Passat B5, 1.9TDI AFN 81Kw 1997

Uživatelský avatar
Fruktur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2012 22:04
Bydliště: Chudenice

Re: Kabely repráků

Příspěvek od Fruktur »

no já jsem to vyřešil trošku mazanějš :-D na kabely od repra jsem dal takovej ten vydličkovej konektor a píchnul jsem to do toho :-D ale asi to přepojim....takže + a - jsou mi jasný a vejšky teda spojim jen ty dva dráty k sobě? mimo konektory repra?
Škoda Forman, VW Polo RIP
VW Passat, Hyunday Elantra, Peugeot 306 Prodáno
VW Golf 1.9 TDI 85KW (CHIP 110KW) 2000

Uživatelský avatar
vezo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 21.01.2008 17:23
Bydliště: Blansko

Re: Kabely repráků

Příspěvek od vezo »

Mas tam 4 kabely. Dva sou cerny a dva sou hnedy ze? :-) Tak vem ty dva hnedy a oba dva napoj na - konektor repro, potom vem ty dva cerny a oba dva dohromady napoj na + konektor repro ;-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“