Rabovaní pašíka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: bag

Příspěvek od Vali »

Hrosik píše:Jasně nebo nechat nabít :) podle možností VWčkaře 8)
No asi tak.Obrázek

Uživatelský avatar
el-marees
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od el-marees »

dik za foto...jdu to rozdelat a napasovat do moji sedacky...kamos ma VAG-COM...pujde to tim aktivovat?On umi akorat vypsat zavady a vymazat...nejakej strucnej navod?Nebo kdyz to nepujde VAG-COMem, tak jakym programem?

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

el-marees píše:dik za foto...jdu to rozdelat a napasovat do moji sedacky...kamos ma VAG-COM...pujde to tim aktivovat?On umi akorat vypsat zavady a vymazat...nejakej strucnej navod?Nebo kdyz to nepujde VAG-COMem, tak jakym programem?
Jo tak to sem ve vagu ještě nezkoušel, neboj zachvíly na mě taky dojde. :cry: :cry:

Uživatelský avatar
el-marees
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od el-marees »

Vali píše:
el-marees píše:dik za foto...jdu to rozdelat a napasovat do moji sedacky...kamos ma VAG-COM...pujde to tim aktivovat?On umi akorat vypsat zavady a vymazat...nejakej strucnej navod?Nebo kdyz to nepujde VAG-COMem, tak jakym programem?
Jo tak to sem ve vagu ještě nezkoušel, neboj zachvíly na mě taky dojde. :cry: :cry:
Jakto?Taky musis menit?Ted jsem to prehodil...trochu jsem si zanadaval, znicil 2 sroubovaky...ale uz to je...ted to jen aktivovat...zitra nebo pozitri zajdu za tim kamosem a uvidime...v nejhorsim musim sehnat nejakyho profika tady z clubu 8)

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

el-marees píše:
Vali píše: Jo tak to sem ve vagu ještě nezkoušel, neboj zachvíly na mě taky dojde. :cry: :cry:
Jakto?Taky musis menit?Ted jsem to prehodil...trochu jsem si zanadaval, znicil 2 sroubovaky...ale uz to je...ted to jen aktivovat...zitra nebo pozitri zajdu za tim kamosem a uvidime...v nejhorsim musim sehnat nejakyho profika tady z clubu 8)
Tovížejo, taky bouchly bagy. :cry: :cry: ,Všude, :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
el-marees
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od el-marees »

Vali píše:
el-marees píše: Jakto?Taky musis menit?Ted jsem to prehodil...trochu jsem si zanadaval, znicil 2 sroubovaky...ale uz to je...ted to jen aktivovat...zitra nebo pozitri zajdu za tim kamosem a uvidime...v nejhorsim musim sehnat nejakyho profika tady z clubu 8)
Tovížejo, taky bouchly bagy. :cry: :cry: ,Všude, :cry: :cry: :cry:
Tak to nas*re :roll: ...Me nastesti jen v sedacce u ridice a pritom jsem jen prorazil gumu...plechy a naraznik v pohode...ani skrabanec...

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

el-marees píše:
Vali píše: Tovížejo, taky bouchly bagy. :cry: :cry: ,Všude, :cry: :cry: :cry:
Tak to nas*re :roll: ...Me nastesti jen v sedacce u ridice a pritom jsem jen prorazil gumu...plechy a naraznik v pohode...ani skrabanec...
Tak to máš dobrý.

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartyB5 »

Vali píše:
MartyB5 píše:Násilím :wink:

Tak na takovou radu sem teda čekal.Obrázek
Není zač. :oops:

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

zdarec,pls poraďte včera sem se snažil vyndat ty boční výdechy podle toho návodu,pač mě tam nesvítěj žárovičky a nějak se sv*ně nechtěli hnout ven,neznáte někdo nějaký trik? :lol: díkes

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

vaha píše:zdarec,pls poraďte včera sem se snažil vyndat ty boční výdechy podle toho návodu,pač mě tam nesvítěj žárovičky a nějak se sv*ně nechtěli hnout ven,neznáte někdo nějaký trik? :lol: díkes
jo, musíš použít trochu hrubý síly.

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

Tak sem to konečně doraboval, i s topením

Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“