Relé magnetických ventilů (J106)chyba 00302

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
ca633898
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.06.2009 08:46

Relé magnetických ventilů (J106)chyba 00302

Příspěvek od ca633898 »

Zdravím.
Mám problém na abs_esp systému,kde mi v zatáčce při prudším projetí naskočily kontrolky abs,esp+blikající vykřičník a dole na displeji píše STOP,závada na brzdách.Na vagu to píše jen chybu Relé magnetických ventilů J106-00302.Můj postup byl tento,byl jsem na třech nezávislých diagnostikách včetně Vasila a všude to samé.Takže jsem si půjčil hydraulickou jednotku mám tam 8D0 614 111 AT,ale chyba je stále.Tato jednotka v sobě nemá ani relé a řídící jednotku.Pak jsem vyměnil řídící jednotku abs/esp 8D0 907 389 E,ale chyba je tam stále.To nemluvím o vyndání všech dostupných relé a proměření venku na zdroji včetně kontaktu-vše v pořádku.O pojistkách ani nemluvím taky dobré.Už začínám být v koncích co to je za závadu,když to relé nemůžu nikde najít.Jestli někdo něco víte zkuste poradit.
Díky za každou dobrou radu!

ca633898
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.06.2009 08:46

Re: Relé magnetických ventilů (J106)chyba 00302

Příspěvek od ca633898 »

Ahoj.
Já ten problém vyřešil po v podstatě stejném postupu jak popisuješ a taky bez výsledku.Můj problém nakonec byl v prošoupaném a posléze uhnilém,zoxidovaném vodiči v průchodu z motorového prostoru do kabiny na straně přívodů k relé.Myslím,že to byl tenkrát snad hlavní (+)z relé magn.ventilů k této jednotce umístěné v hydraulickém agregátu.Ten vodič byl ve svazku a nebylo to vůbec viditelné.Já na to přišel,že jsem si udělal propoj z baterie + a zkoušel jsem jednotlivá napájení v agregátu.
Přeju Ti hodně štěstí.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“