Zapojení mlhovek u B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od ameron »

kde si ich kupil co stali

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od Sundee »

mna stali 1000 Sk kus.. a kupoval som ich na inzerat od nejakeho typka v Ziline...
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od pasat »

ameron píše:No dobre mozno ked mi prasknu night breaker tak tam dam xenony bude to lacnejsie ako hmlovky ale aj tak sa bojim pokut a to nehovorim ze ked pojdem do rakuska nemecka budu musiet ist predtym von.

Mimochodom co ti vadia hmlovky? Mne skor vadia xenonisti zamnou co mi tak fajne osvetlia interier ze nevidim pred seba. Je to vzdy o nastaveni svetiel.
Mlhovky na mokru dost oslňují, ale je pravda, že ještě víc oslňuje xenon, který si dávají "rádoby BORCI" do světel s parabolou. Když je ale xenon v čočce, tak je to jen o seřízení... Proto jsem šel osobně cestou DEPO : kopie originál xenonů od VW pro Passat.

A kdo ti co nakukal s tím Rakouskem a Německem? :roll: Já jezdím Německo každý měsíc a přes léto jezdíme přes Německo a Rakousko na jih a vše OK. Ani náznak problému. Možná to ale bude světlama co vypadají jako origo VW :wink:
Přílohy
05092008030.jpg

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od ameron »

niekde som to cital, mozno je to blbost neviem. Ale tvoje vyzeraju ako original a moje cierne angel eyes su napadne.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od TNT »

Jak pise Pasat, kdyz to vypada jak origo, tak je to v poho. Ale zalezi na chlupatym, na kteryho narazis. Ja je tam mel taky. A na stejny barve auta. :lol: (akorat variant)
Přílohy
P6060022.JPG

Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od K8N »

TNT píše:Jak pise Pasat, kdyz to vypada jak origo, tak je to v poho. Ale zalezi na chlupatym, na kteryho narazis. Ja je tam mel taky. A na stejny barve auta. :lol: (akorat variant)
Myslím si, že policista, který ví jak vypadá originální lampa xenonu u Passata B5 ... ví jak vypadá i ostřikovač světel umístněný pod lampou ... na první pohled.
Pokud jej tam neuvidí ... musí mu to být hned jasné!
Takže ostřiky si myslím že matou více ... pokud si nebude chtít prohlídnou při rozsvícení samo nastavení auto. nákl. sv. ... pokud po tom bude chtít jít.
Pochybuji, že většina policajtů si pamatuje jak vypadají světla v originálech ( při těch hromadách aut ). 8O

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od TNT »

Tyhle svetla ale vypadaji, vlastne i jsou jako seriovka, vic nez nejaky angel eyes.Kdyz ma nekdo potrebu poradne zamaskovat, ze nema origo xenon, tak at si tam ty krytky ostrikovacu prilepi. :P Aspon u B5 to jde, facelift by byl horsi.

Uživatelský avatar
caprisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 29.01.2008 19:08
Bydliště: Ostrava

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od caprisek »

Nazdar lidi, tak jsem to tady pročítal. Minulý týden jsem si koupil nová čirá světla (foto přikládám). Jenže jsem si koupil světla bez mlhovek a proto bych potřeboval náhradní, ale nevím které. Líbí se mi jak z fábky tak i z octávky. Fakt je že nejvíce se mi asi líbí ty kulaté pasácké. Nevíte teda, kde bych jemohl koupit, teda krom ebay? Tam jsou za 3500, ale nevím nakolik mě to vyjde s dopravou. Taky mě zaujaly ty z B5.5. Zajíma mě jak vipadají z blízka, tak jestli je tady ěkdo máte na B5, tak mi sem hoďte nějakou fotku. Dík
Přílohy
Světla 01.jpg

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od Sundee »

caprisek píše:Nazdar lidi, tak jsem to tady pročítal. Minulý týden jsem si koupil nová čirá světla (foto přikládám). Jenže jsem si koupil světla bez mlhovek a proto bych potřeboval náhradní, ale nevím které. Líbí se mi jak z fábky tak i z octávky. Fakt je že nejvíce se mi asi líbí ty kulaté pasácké. Nevíte teda, kde bych jemohl koupit, teda krom ebay? Tam jsou za 3500, ale nevím nakolik mě to vyjde s dopravou. Taky mě zaujaly ty z B5.5. Zajíma mě jak vipadají z blízka, tak jestli je tady ěkdo máte na B5, tak mi sem hoďte nějakou fotku. Dík

ahoj kukni na mojho windsora
Ten dostal minuly rok Hmlovky z B5.5
Přílohy
NTwinter5.jpg
NTwinter6.jpg
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Uživatelský avatar
caprisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 29.01.2008 19:08
Bydliště: Ostrava

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od caprisek »

Sundee píše:
caprisek píše:Nazdar lidi, tak jsem to tady pročítal. Minulý týden jsem si koupil nová čirá světla (foto přikládám). Jenže jsem si koupil světla bez mlhovek a proto bych potřeboval náhradní, ale nevím které. Líbí se mi jak z fábky tak i z octávky. Fakt je že nejvíce se mi asi líbí ty kulaté pasácké. Nevíte teda, kde bych jemohl koupit, teda krom ebay? Tam jsou za 3500, ale nevím nakolik mě to vyjde s dopravou. Taky mě zaujaly ty z B5.5. Zajíma mě jak vipadají z blízka, tak jestli je tady ěkdo máte na B5, tak mi sem hoďte nějakou fotku. Dík

ahoj kukni na mojho windsora
Ten dostal minuly rok Hmlovky z B5.5
Tak to je fakt krasavec. jak jsi tam ty lhovky dopasoval? vipadají dost dobře.

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od Sundee »

caprisek píše: Tak to je fakt krasavec. jak jsi tam ty lhovky dopasoval? vipadají dost dobře.

Vdaka..
no vyrobil som si z plechu drziaky an ne.. a potom ich len pripasoval do rohov.. do Mriezky som potom vyrezal otvory aby to dobre sedelo. .a je to ..
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od wladi »

Sundeeho passat vyzera fakt super a hmlovky pasuju :wink: Inac keby niekto chcel hmlovky z B5,5 tak mam napredaj 8)
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od pasat »

Vypadá to dobře, když mlhovky svítí...

A co nějaké pěkně detailní fotky při zhasnuté mlhovce ? Ono se to dobře píše, ale kvalita zpracování se ukazuje na jiných fotkách... Neber to prosím nijak osobně, ale pokud chces někomu pomoct a inspirovat, tak dej prosím pořádné foto, kde je něco vidět.

Pokud se chceš "JEN" ukázat, tak asi více detailů neuvidíme.

Taky jsem mlhovky dodělával, tak vím jak se dobře :| mřížky řežou... :wink:

Uživatelský avatar
caprisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 29.01.2008 19:08
Bydliště: Ostrava

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od caprisek »

wladi píše:Sundeeho passat vyzera fakt super a hmlovky pasuju :wink: Inac keby niekto chcel hmlovky z B5,5 tak mam napredaj 8)

A kolik by jsi za ně chtěl?

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od Sundee »

pasat píše:Vypadá to dobře, když mlhovky svítí...

A co nějaké pěkně detailní fotky při zhasnuté mlhovce ? Ono se to dobře píše, ale kvalita zpracování se ukazuje na jiných fotkách... Neber to prosím nijak osobně, ale pokud chces někomu pomoct a inspirovat, tak dej prosím pořádné foto, kde je něco vidět.

Pokud se chceš "JEN" ukázat, tak asi více detailů neuvidíme.

Taky jsem mlhovky dodělával, tak vím jak se dobře :| mřížky řežou... :wink:
Ano Pasat - chcem sa len ukazat.. o nic ine mi nejde.. :evil:
Ine fotky som po ruke nemal.. mal som jednu so zhasnutymi. .ale nevedel som ju najst tak som tam hodil tie co som mal po ruke. .aby mal predstavu asi ako to vyzera
Preco ste tu vsetci hned podrazdeny?
Neviete napisat normalne ci nemam aj detailne foto ked su zhasnute?
bezne si take fotky nerobim..

ale koli tebe som isiel von a hoc je auto cele spinave tak som ti ten detail cvakol

Vyrezavanie mriezok mi zabralo vela casu.. o nieco viac ako keby som tam daval hranate hmlovky z Fabie a Pasat ma pravdu ze to nieje celkom easy...

Slubene detaily :
Přílohy
hml01.jpg
hml02.jpg
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“