Zapojení mlhovek u B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
xpetryk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 29.08.2009 17:58
Bydliště: Prostějov

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od xpetryk »

Zdravím taky chci do pašáka dát mlhy z fabky prošel sem všech 13 stránek a jediný návod co tu byl je strašně nečitelný nemáte někdo nějaký lepší nebo aspoň vlastní řešení nebo něco

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od pasat »

A další varianta mlhovek ? 8O

http://cgi.ebay.de/VW-Passat-3B-B5-96-0 ... 41430363b3" onclick="window.open(this.href);return false;

Volný překlad "ala" Google :

HIGH halogenová mlhová světla pro VW Passat 3B B5 96-01 QUALITET Dodáváme SET (2 ks), světlomety s žárovkami H3-12V, 55W a příhradové VW NO původní výrobek! EU IMPORT DODÁNÍ! Dodání 7-10 dní. Popis: Moderní optika a ocenění vozidla. Nejvyšší kvalita za bezkonkurenční cenu. Jednoduchá a rychlá montáž s žárovkou a plastové síťoviny ideální pro aktuální jaro & podzim-zimní sezonu. Pro mlha, déšť a sníh, není o nic lepší, než tohle! Platební metody: (• PayPal je přijaté platby kreditní kartou, GeBu Without You) • Transfer-Dresdner Bank Německo • Zpětná vazba: jednou jste obdržel zboží a aukce je úspěšně dokončena, těšíme se na pozitivní hodnocení od Vás. Po tom pak budeme automaticky také pozitivní hodnocení. Je-li vypořádání není spokojen, tak se prosím zaregistrujte na e-mail. • náklady hradí kupující, částka závisí na související článek, prosím, na vědomí, popis položky. Uvedené náklady na dopravu platí pouze pro dodávky na území Německa. Částka lodní dopravy na vaší zemi, budeme rádi zašleme na požádání. Vydraženy položky jsou s DPH. DPH. • Pokud jste nabídku do 7 dnů od různých položek od nás, společná expedice je možná. V tomto případě žádáme o krátký e-mail s prohlášením o všech eBay čísla položek. Prostřednictvím shrnutí článku, mohou být náklady sníženy v závislosti na velikosti a hmotnosti balíku

Cena 47,2 + 11 Euro doprava = 58 x cca. 27 = 1566Kč

Kontakt : mishulam2@yahoo.com
Přílohy
Mlhovky Passat B5.jpg
Mlhovky Passat B5.jpg (11.23 KiB) Zobrazeno 1123 x

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od Pino »

Nazdar chlapaci,
tak jsem jen tak brouzdal po netu a sehnal jsem mlhovky z B5,5 obe dohromady za 500,- Takze mlhovky z Fabie pujdou dolu..kdyby nekdo nahodou chtel ty Fabiacke,staci napsat.. 8)

Uživatelský avatar
AliBubu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 23.08.2008 18:21
Bydliště: Kladno

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od AliBubu »

Nabízím nejjednodušší (a asi i nejstarší) zapojení mlhovek.

Ta kostička s čísly je obyčejné relátko pro mlhovky.
+12V sa dá vzít z rozvodnice pod volantem, a tam se dá taky skovat relátko.

Celé zapojení je dobré doplnit o diodu ve schématu na obr.2 označena jako 1N4007.
Zapojí se katodou "barevným koncem" směrem k relátku.

Když tam diodu nedáte, bude při rozsvícených dálkách svítit kontrolka pro mlhy ale mlhy budou zhaslé.
Přílohy
mlhovky_schema.jpg
mlhovky_schema2.jpg

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od EAST »

u origo mlhovek jde z vypinace svetel (mlhovek) + nebo - k relatku na mlhovky????

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od tycon87 »

Taky už to začínám řešit. Měl jsem vždycky smůlu na auta bez přední mlhy. Asi půjdu do těch z fabie, ale z té octavieII vypadají luxusněji. :wink:
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od K8N »

supr cena ... a daleko lepší jak ty z fabie :!: :wink:
Pino píše:Nazdar chlapaci,
tak jsem jen tak brouzdal po netu a sehnal jsem mlhovky z B5,5 obe dohromady za 500,- Takze mlhovky z Fabie pujdou dolu..kdyby nekdo nahodou chtel ty Fabiacke,staci napsat.. 8)

Uživatelský avatar
xpetryk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 29.08.2009 17:58
Bydliště: Prostějov

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od xpetryk »

tycon87 píše:Taky už to začínám řešit. Měl jsem vždycky smůlu na auta bez přední mlhy. Asi půjdu do těch z fabie, ale z té octavieII vypadají luxusněji. :wink:
no jen nezapomeň že kvůli těm mlhovkám musíš dodělat sání vzduchu na interkoler - chladič vzduchu a u mlhovek z fabky je to snadné ale ty z octávky jsou větší a už je to horší

Uživatelský avatar
AliBubu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 23.08.2008 18:21
Bydliště: Kladno

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od AliBubu »

EAST píše:u origo mlhovek jde z vypinace svetel (mlhovek) + nebo - k relatku na mlhovky????
Obávám se že je tam + :D jako u většiny spínačů

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od EAST »

AliBubu píše:
EAST píše:u origo mlhovek jde z vypinace svetel (mlhovek) + nebo - k relatku na mlhovky????
Obávám se že je tam + :D jako u většiny spínačů
no to prave, ze tak vzdy neni :lol: napr. interierove osvetleni je ovladane -

Uživatelský avatar
AliBubu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 23.08.2008 18:21
Bydliště: Kladno

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od AliBubu »

EAST píše:
AliBubu píše: Obávám se že je tam + :D jako u většiny spínačů
no to prave, ze tak vzdy neni :lol: napr. interierove osvetleni je ovladane -
Napsal jsem "jako u většiny spínačů" ! Nenapsal jsem ani u všech ani vždy

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od Pino »

No tak ja si vymyslel po vyhozeni Fabiackych mlhovek mlhovky z B5.5,ktere jsem videl tady u Sundeeho...puvodne jsem to nechal vyriznout do stare mrizky,ale bez tech krouzku okolo mlhovek to vypadalo tak jaksi nijak...koupil jsem je tady na foru od Chudase a dal mi k nim i mrizky,no tak jsem si dokoupil prostredni a odvezl do dilny i s temi mrizkami z B5.5.......a mam chlapci hotovooooo.....!!! :twisted: Kamarad rikal,ze to byla piplacka,ale zitra si pro to jedu,soupnou se do nich diodove H3 na denni sviceni a japapaaaa..(na homologaci nehlede..dekuji bez OT :).. :ura1:
Přílohy
fotografie0044.jpg

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od kvasky »

To vypadá luxusně. Dej foto na autě..

starquake
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.08.2010 09:01

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od starquake »

Zdarec. Mám takový menší problém. Mlhovky u mojeho passata jsem už měl, ty kulaté, co tu někteří montovali. Ale když je zapnu (přední či zadní mlhovky) tak se mi rozezní klakson. Sice né úplně naplno, ale troubí. Netušíte někdo, v čem by mohl být zakopaný pes? Nestalo se to náhodou někomu?
VW Passat, 2000, 1.8T, LPG

Uživatelský avatar
Jendo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 21.07.2010 12:37
Bydliště: Prievidza

Re: Zapojení mlhovek u B5

Příspěvek od Jendo »

spoločná zem?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“