Zadní repro

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mardas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWOlomouc

Zadní repro

Příspěvek od mardas »

Prosím pomoc chci si dát do zadních dveří B5 repro ale nenašel jsem tam dráty.Musím je tahat někde od radia nebo jsou ukončeny někde u dveří.Díky za pomoc já jsem nováček co se týká Pašíka :D

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Nenajdeš je tam. :) Musiš si je natáhnout od repraku v zadních dveří k rádiu. :wink:

Uživatelský avatar
mardas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWOlomouc

Příspěvek od mardas »

A co všechno budu muset rozdělat čeká mě nějaký výdrb nebo je to pohoda

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

mardas píše:A co všechno budu muset rozdělat čeká mě nějaký výdrb nebo je to pohoda
Sundat zadni tapec :arrow: Pak protahnout kabel pruchodkou (gumova harmonika) mezi dveřma a sloupkem...sundat obloženi sloupku a prahovou vnitřni lištu a kryt relatek u nohou....pak sundaš přihrádku spolujezdce a pak už jen natahneš kabeláž do šachty k rádiu. :wink:
To same na druhé straně akorat stím rozdílem že tam sundáš dekl pod volantem co je u kolen. Práce na 2 hoďky a šichta. :)

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrVK »

mardas píše:A co všechno budu muset rozdělat čeká mě nějaký výdrb nebo je to pohoda
Přesně jak píše Paskal.Tahal jsem to před měsícem v těch vedrech a myslel jsem,že umřu vzteky a teplem když jsem nevěděl jak na to ale ta druhá strana šla skoro sama.Vůbec jsem nevěděl jak to půjde ale nebylo to zas tak hrozný.Hlavně musíš dělat všechno v klidu a z rozvahou.Drž se návodu od Paskala a bude to v pohodě. :wink: Já jsem akorát nesundával obložení sloupku,ani přihrádku spolujezdce :lol:
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
KAKY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram 261 01 CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KAKY »

blbe je ale to že obložení nemá funkční mrižku (je plná) na repro tak ji budeš muset vyndat a dát tam druhou

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

KAKY píše:blbe je ale to že obložení nemá funkční mrižku (je plná) na repro tak ji budeš muset vyndat a dát tam druhou
JJ sou tam plne zaslepky na tapecu ze předu na repro...ale stoji nove par kaček. :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

PetrVK píše:
mardas píše:A co všechno budu muset rozdělat čeká mě nějaký výdrb nebo je to pohoda
Přesně jak píše Paskal.Tahal jsem to před měsícem v těch vedrech a myslel jsem,že umřu vzteky a teplem když jsem nevěděl jak na to ale ta druhá strana šla skoro sama.Vůbec jsem nevěděl jak to půjde ale nebylo to zas tak hrozný.Hlavně musíš dělat všechno v klidu a z rozvahou.Drž se návodu od Paskala a bude to v pohodě. :wink: Já jsem akorát nesundával obložení sloupku,ani přihrádku spolujezdce :lol:
No pokud nepřimotávaš ty kabely od repraku ku svazkum co už tam sou tak jako ja... aby to bylo tip top :) tak ji sundávat nemusi....prostrci tvrdši drát zespodu za přihrádkou a protáhne si je jen tak že kabely nebudou připevněne k ostatním. Ale ja si na detajly potrpím :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“