Jak to opravit tu prasklinu?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Jak to opravit tu prasklinu?

Příspěvek od šimek »

Koupili jsme Passata rv. 02 a má v tomto místě prasklinu. Auto je nebourané a taky tak vypadá, nevíte čím to mohlo prasknout a jak to opravit? ¨Ta fotka je mého autí, tu prasklinu jsem zapoměl vyfotit, ale podle fotky snad pochopíte jaké místomyslím. Díky za názory.

Uživatelský avatar
Hnilak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnilak »

máš na mysli takovouhle prasklinu??? auto bylo nebourané??? to bych se divil? :D já to mám po bouračce na pp blatník a kolo.
Přílohy
prasklina.jpg
prasklina.jpg (20.09 KiB) Zobrazeno 1599 x

Uživatelský avatar
Hnilak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnilak »

http://www.autodoktor.cz/" target="_blank jo a tady ti to opraví počítej že to bude stát tak 1000 kč :roll:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Hnilak píše:máš na mysli takovouhle prasklinu??? auto bylo nebourané??? to bych se divil? :D já to mám po bouračce na pp blatník a kolo.
To je přesně ono, takže jedině po bouračce? Vím že jimmoc nejde věřit, ale je to přímo z autosalonu a psáno. Nehavarováno, tak člověk prostě nemůže asi věřit ničemu. Tobě to opravovali? A jak to vypadá po opravě? Nepraskne to zase? Díky

Uživatelský avatar
Hnilak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnilak »

šimek píše:
Hnilak píše:máš na mysli takovouhle prasklinu??? auto bylo nebourané??? to bych se divil? :D já to mám po bouračce na pp blatník a kolo.
To je přesně ono, takže jedině po bouračce? Vím že jimmoc nejde věřit, ale je to přímo z autosalonu a psáno. Nehavarováno, tak člověk prostě nemůže asi věřit ničemu. Tobě to opravovali? A jak to vypadá po opravě? Nepraskne to zase? Díky
mě to neopravovali ale viděl jsem jejich práci celkem slušný, ale stím jestli to nepraskne nevím???já se knim taky chystám, nejdřív jsem chtel měnit celou palubku ale pak jsem zjistil co je to za vejmrd tak sem se na to vykašlal.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Uvidíme, asi se tam zajedu prknout, nebo se tam dá samolepka. :lol:

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pute »

Hnilak píše:http://www.autodoktor.cz/ jo a tady ti to opraví počítej že to bude stát tak 1000 kč :roll:
Budu potřebovat zadělat 4 dírky po handsfree na palubce, dvě dírky v čalounění na stropě ....
Zajímalo by mě co by za to mohli chtít, jestli se mi nevyplatí spíš tam nacpat jiný handsfree ...
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Já bych tam dal určitě HF.

Uživatelský avatar
martas75
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martas75 »

no když se prodavá auto,a je tam napsáno nehavarováno,tak to znamená že zrovna v ten moment není rozflakané,ale kolikrat bylo rozbite predtím už se asi nedovíš,takže pozor nato... :mad3:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“