US Svícení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
woodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sewer
Kontaktovat uživatele:

Re: US Svícení

Příspěvek od woodoo »

tak mám hotovo..díky za návod.... stálo mě to 46,- kč :-) koukal jsem kdo to prodává ofiko a našel jsem to u Zvířátka v shopu za 500,- 8O ...má tam taky origo pozičky v lištách, ty jsou super, časem našetřím a pořídím je, ale v tuhle chvíly mám pozičky za 50,- :mrgreen:

McShort
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.12.2009 09:33

Re: US Svícení

Příspěvek od McShort »

woodoo píše:tak mám hotovo..díky za návod.... stálo mě to 46,- kč :-) koukal jsem kdo to prodává ofiko a našel jsem to u Zvířátka v shopu za 500,- 8O ...má tam taky origo pozičky v lištách, ty jsou super, časem našetřím a pořídím je, ale v tuhle chvíly mám pozičky za 50,- :mrgreen:
no tady u nás je jeden borec co prodává auta z us a kanady... kámoš se ho tam na to ptal a prej bud novej us modul za něco přes tisíc peněz nebo jetej, ztěch aut co "předělává" z us na evropské za 450peněz. Tak volba byla jasná za C :mrgreen: sto peněz na odpory a diody a kousek kablíku. za hodinku práce už jsme v okrese 3 co nám to takhle svítí :D

(jakej je link na ten zvířátkův obchod. abych se jen mrknul pro inspiraci co tam je. dík)

Uživatelský avatar
woodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sewer
Kontaktovat uživatele:

Re: US Svícení

Příspěvek od woodoo »

http://www.vwmaniac-club.cz/Blue/index.php?754,us-sv" onclick="window.open(this.href);return false;ícení-do-blikačů-všechny-modely

J96
Člen klubu
Příspěvky: 17
Registrován: 31.03.2016 20:52
Bydliště: kousek od Kralup n. V.

Re: US Svícení

Příspěvek od J96 »

McShort píše:já jsem tyto součástky umístil v interiéru do plastové krabičky (spolu s vlastno-vymyšleno jednotkou které řídí led. otáčkoměr,shift light a automatické rozvěcení světel po nastartování) s vypinačem(takže když má někdo problém nebo jen po vás policisté pokukují tak cvak a já žádné us svícení nemít :) a vyvedené ven spolu s kabely příd. světel...
Ahoj, potřeboval bych radu. Je potřeba tahat kabely do mot. prostoru nebo se to dá zbastlit v interiéru? Popř. kde najdu kabely, které propojit "modulem"? Teoreticky kabel k předním blinkrům jde od spínače varovek, ale jelikož je zima, tak jsem hrozně líný jít do auta a hledat kabely proměřováním :blush:

Předem děkuji :thanks:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“