klicek s DO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

klicek s DO

Příspěvek od bbob »

Chci se zeptat mozna uz to tu nekde bylo nebo na starym klubu ale potrebuji vedet kdyz na dvoutlacitkovem klicku u passata B5 zmacknu jednou zamknuti :arrow: zamkne se auto, zmacknu podruhe :arrow: projedou zamky a zacne blikat ledka je to tak zpravne nebo ne?? Je to nejaky alarm nebo co ze to musim zmacknout dvakrat?

jsem par mesicu majitelem pasika takze sorry za blbe otazky zdali jsou :roll:

A bylo psano neco o stiskavani tlacitek a dlouhem podrzeni vite nekdo jak to je?? co ma za ucel dlouhe podrzeni a tak diky za odpovedi. :wink: 8)

Uživatelský avatar
4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Č.B.

Příspěvek od 4motion »

To druhé cvaknutí je aktivace SAVE systému, ale mělo by se to aktivovat najednou, tzn. jedno stisknutí tlačítka - dvojí zaklapnutí zámků...

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

4motion píše:To druhé cvaknutí je aktivace SAVE systému, ale mělo by se to aktivovat najednou, tzn. jedno stisknutí tlačítka - dvojí zaklapnutí zámků...

no nejako to asi stale zlobi ta elektrika a ledka se rozblika az pri druhem stisknuti toho tlacitka se zvukem stim druhym zamknutim co je to SAVE system??

Uživatelský avatar
mullerko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mullerko »

chlapi ja mam zase taký problem že sa mi zlomilo to chromové uško na oboch vyskakovacích klučoch.
dá sa to kupit ako nahradná vec ale len celé nové púzdro?

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

jo tak to šasi take schanim kdyby nekdo mel pekne zachovale dvoutlacitkove mam hnusne opotrebene dik

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

halo poradte please 8)

Uživatelský avatar
4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Č.B.

Příspěvek od 4motion »

SAVE systém, zamezuje otevření auta bez odemčení příslušnou "dálkou".
Zkus si sednout do auta a zamknout se tak, aby, jak Ty píšeš, "projely" zámky 2x a pak zkus vzít za kliku.. Nepovede se Ti otevřít..

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

bbob píše:jo tak to šasi take schanim kdyby nekdo mel pekne zachovale dvoutlacitkove mam hnusne opotrebene dik
Zkus se obrátit na "Audi",ten prodává klíčky,bral jsem od něj minule na B5ku a super.Mrkni sem:http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... opic&t=136
Obrázek

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

4motion píše:SAVE systém, zamezuje otevření auta bez odemčení příslušnou "dálkou".
Zkus si sednout do auta a zamknout se tak, aby, jak Ty píšeš, "projely" zámky 2x a pak zkus vzít za kliku.. Nepovede se Ti otevřít..

supr dik a nevis jeste proc musim tlacitko zmacknout na dvakrat aby se me SAVE system zamknul?? neni to jen v synchronizaci dalkace?? zakousel jsem vcera podel jiste rady drzet obe tlacitka najednou ale nejak se to asi nepodarilo nebo jsem to delal spatne :?:

Jinak jsem jeste cetl a ted to nemuzu najit co delaji ty tlacitka po delsim drzeni a tak??

:roll: :wink:

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

no třeba u Oktavie II tlačítka po delším držení otvírají a zavírají okna,podle toho,jaké tlačítko mačkáš.Audi to taký prý dělá.Nevim,proč ne Passat.Jinak u VW to prý funguje,když dáš klíč do zámku a buď otvíráš okna odemknutím a delším držením v poloze odemknutí.Jenže toto nemůžu potvrdit,protože nemám na svém Passatu vložky zámků. :wink: 8O :(
Obrázek

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

To měla i první Oktávka, takže při násilném vylomení se nejen otevřel centrál ale stáhly i okna.

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

Dik vsem za rady prisel jsem na to proc se mi SAVE nezapne po prvnim stisknuti tlacitka :arrow: vsechny dvere se jak jste psali zamknou na dvakrat akorat jedny se zamknou jen jednou a kdyz zmacknu talcitko podruhe zamknou(do SAVU) jen tyhle a probliknou blinkri a zacne blikat ledka u ridice. Chci se opitat jestli je problem v zamku nebo v nejake synchronizaci centralu nevite??

dikas :wink: 8)

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

známýmu to taky občas blbne.Vypadá to spíš někde v elektrice.Možná se tam dostala třeba voda,někde to může skratovat.
Obrázek

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

vally_ny píše:známýmu to taky občas blbne.Vypadá to spíš někde v elektrice.Možná se tam dostala třeba voda,někde to může skratovat.

jj ja ten problem mel :arrow: vsechno je preletovany ale asi tam zustal jeste najaky problemek.. 8)

Uživatelský avatar
4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Č.B.

Příspěvek od 4motion »

Mně to dělalo u levých zadních dveří.. Problém byl v ŘJ (v LZ dveřích) v tišťáku, byl tam studeňák, po přemostění OK.. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“