Mokro v aute

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

Tak včera u nás chcalo jak prase tak sem nechal schválně paštiku před garáží a konečně mám sucho takže já po dlouhém bádání a hoooooodně silikonu problém vyřešil :D :D :D :D

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

lad.kaspar píše:Tak včera u nás chcalo jak prase tak sem nechal schválně paštiku před garáží a konečně mám sucho takže já po dlouhém bádání a hoooooodně silikonu problém vyřešil :D :D :D :D
U nás lilo přes noc a ted přes den a opět bazén!Levá i pravá strana pořád to někudy musí téct ze předu
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

napis mi na sebe cislo, zjistil jsem neco co by mohlo celou vec objasnit. napis ho klidne do SZ, zavolam behem chvilky... jinak tady taky chcalo a porad to tece tema vyvodama na elektriku...
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Tak jsem zkoumal me minimokro v aute uz to nebyl takovy ten bazen,ale louzicka tam je a paradox je,ze je na obou stranach pod reprakama ne u vydechu na nohy,ale tam ikdyz steny prahu jsou suche tak sem z toho jelen kudy to jeste muze tect.....
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

hoj, hele sorry ze sem vcera nedal foto ale nic by z toho neslo poznat, vse bylo v cajku akorat na jednom miste a to tu fotku pridam nevim jestli to tak ma byt nebo ne ale spise se mi zda ze ne... ALE nemuze to mit vliv na tu vodu pac pri sundanym podbehu sem lil vodu snad do kazdy diry co sem tam nasel a zaboha se uvnitr neobjevila. Tak jsem řekl a dost, vzal montazni penu, v ty dire pod tim svazkem kabelu sem to vystrikal, dal to tam, a cekam az dneska pojedu z prace tak se stavim na mycce a DOUFAM ze uz bude klid!!!! pokud jo tak budu davat dohromady to puzzle:) to zas bude dilo. Kdyby nekdo chtel par sroubku, urcite neco zbude :mrgreen:
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:hoj, hele sorry ze sem vcera nedal foto ale nic by z toho neslo poznat, vse bylo v cajku akorat na jednom miste a to tu fotku pridam nevim jestli to tak ma byt nebo ne ale spise se mi zda ze ne... ALE nemuze to mit vliv na tu vodu pac pri sundanym podbehu sem lil vodu snad do kazdy diry co sem tam nasel a zaboha se uvnitr neobjevila. Tak jsem řekl a dost, vzal montazni penu, v ty dire pod tim svazkem kabelu sem to vystrikal, dal to tam, a cekam az dneska pojedu z prace tak se stavim na mycce a DOUFAM ze uz bude klid!!!! pokud jo tak budu davat dohromady to puzzle:) to zas bude dilo. Kdyby nekdo chtel par sroubku, urcite neco zbude :mrgreen:
Taky mi něco zbylo, když to dáme všichni dohromady budeme mít nového pašíka :D :D :D

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

furt teče. ale musí to jít někudy pod blatníkem. Měl jsem rozdělanejk podbeh ale tam zadna dira neni. tak jsem ty kabely zadal montazni penou a stejne se ta svině tudy dostala... už fakt nevím jak to řešit když ani v porsche nevedej!!!
znovu:
odtokove kanalky - OK
pylovy filtr - OK
tesneni dveri - OK
tesneni oken - OK
tak ja uz nevim... :(

jsem z toho fakt na mrtvici...
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

shiTT píše:furt teče. ale musí to jít někudy pod blatníkem. Měl jsem rozdělanejk podbeh ale tam zadna dira neni. tak jsem ty kabely zadal montazni penou a stejne se ta svině tudy dostala... už fakt nevím jak to řešit když ani v porsche nevedej!!!
znovu:
odtokove kanalky - OK
pylovy filtr - OK
tesneni dveri - OK
tesneni oken - OK
tak ja uz nevim... :(

jsem z toho fakt na mrtvici...
Asi nezbude nez sundat palubku a prohledat poradne kudy by to mohlo tect....
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

nojo ale to abych si vzal neplaceny volno. sem chtel sundat kastlik ale nejak se mu nechtelo tak sem se na to vysral. Ted sem jeste nasel jednu teoretickou moznost co by to mohlo bejt tak uvidime az na to pustim hadici vodu a bud vezmu nejblizsi vetsi predmet a cely to rozmlatim nebo uz fakt nevim... dneska se pujdu wožrat:)
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

shiTT píše:nojo ale to abych si vzal neplaceny volno. sem chtel sundat kastlik ale nejak se mu nechtelo tak sem se na to vysral. Ted sem jeste nasel jednu teoretickou moznost co by to mohlo bejt tak uvidime az na to pustim hadici vodu a bud vezmu nejblizsi vetsi predmet a cely to rozmlatim nebo uz fakt nevim... dneska se pujdu wožrat:)
Tak se pak o tu teoretickou moznost podel nez to rozmlatis :D
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

jsem s notasem online u auta tak napady a navrhy sem:) jinak tu mam i hadici s vodou:)
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

tak jsem zkusil zasilikonovat jednu zdanlive mrnavou dirku a SNAD!!!!!!!!!!! uz to netece!!!!!! hodim foto jestli je to mozny nebo ne! vydrzte 5 minut
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:tak jsem zkusil zasilikonovat jednu zdanlive mrnavou dirku a SNAD!!!!!!!!!!! uz to netece!!!!!! hodim foto jestli je to mozny nebo ne! vydrzte 5 minut
taK TO SEM NAPNUTÝ:) :D :D

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

tak mozna tohle. v hradci se schyluje k desti btak uvidime jak to dopadne... SNAD už doufám bude klid!!!
Přílohy
15062010.JPG
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

jinak snad ani neni mozny abych na to vylil takovy vody a neteklo to a pri sebemensim desti to chcalo...
Přílohy
180915.jpg
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“