Mokro v aute

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Petr100
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 03.02.2008 20:27
Bydliště: Dolní Roveň

Re: Mokro v aute

Příspěvek od Petr100 »

5- zacalo tyct vnitrnim tesnenim dveri (kdzy se otevrou dvere tak na kastli je tesneni) voda se tam dostala pres vrchni stranu dveri jak je primo na nich to tesneni, tak zhruba v pulce toho zkosenyho je to vlhky... tak co ted?

Jen poznatek-nevím zda jsi to řešil nebo ne.Měl jsem rozdělané dveře a pak mi tam teklo pod deklem dveří-sundat čalounění akoukat kde přesně, ale to asi nebude tvůj případ.

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

hoj, hele tudy to nejde. kdyz prsi tak mam mokro vylozene pod tema kabelama, u dveri je sucho... a zaroven jsem sundal to tesneni dveri jak je na kastli a ok...
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

UZ VIM PRICINU!!!!

Dnes jsem byl opet v mycce. zase tam teklo ale opravdu uz pouze par kapicek. prijel jsem domu a rozebral vse kolem A sloupku a lil jsem tam vodu. TEČE TAM POD LIŠTOU VEDLE PŘEDNÍHO OKNA A PAK TO STEJKÁ PŘESNĚ DO MÍST KDE CELOU DOBU POPISUJEME. v příloze je foto kam leju vodu a kudy přesně to vytejká a dále pokračuje za ty kabely...
Přílohy
SEM JSEM LIL VODU
SEM JSEM LIL VODU
TĚMITO DÍRAMI VYTEJKÁ VODA POD TAPEC A DÁLE TEČE DOLU KE KABELŮM APOD. pokud máte na tom autě tu lištu o okna, nemusí se to projevit při malém množství vody ale pokud se sundá je vidět že okno netěsní jak by mělo!!!!
TĚMITO DÍRAMI VYTEJKÁ VODA POD TAPEC A DÁLE TEČE DOLU KE KABELŮM APOD. pokud máte na tom autě tu lištu o okna, nemusí se to projevit při malém množství vody ale pokud se sundá je vidět že okno netěsní jak by mělo!!!!
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:UZ VIM PRICINU!!!!

Dnes jsem byl opet v mycce. zase tam teklo ale opravdu uz pouze par kapicek. prijel jsem domu a rozebral vse kolem A sloupku a lil jsem tam vodu. TEČE TAM POD LIŠTOU VEDLE PŘEDNÍHO OKNA A PAK TO STEJKÁ PŘESNĚ DO MÍST KDE CELOU DOBU POPISUJEME. v příloze je foto kam leju vodu a kudy přesně to vytejká a dále pokračuje za ty kabely...
Tak gratulace myslím že to pomůže mnoha lidem :D :D :P

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

jeste teda nerikam hop pac jeste neni vyhrano, stale cekam na dest ktery me utvrdi v tom ze do sebe muzu votočit tu flašku morgana, poskládat to vše dokupy a zase jezdit jako člověk!!! hned jak budu mít jistotu tak se to dozvíte Ale pokud tam jeste poteče tak už teda fakt nevím... na fotce je jak jsem to udělal tím silikonem, utěsnil jsem celou boční stranu okna tak SNAD už bude klid
Přílohy
v tomhle místě jsem objel silikonem celou boční stranu okna
v tomhle místě jsem objel silikonem celou boční stranu okna
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

shiTT píše:jeste teda nerikam hop pac jeste neni vyhrano, stale cekam na dest ktery me utvrdi v tom ze do sebe muzu votočit tu flašku morgana, poskládat to vše dokupy a zase jezdit jako člověk!!! hned jak budu mít jistotu tak se to dozvíte Ale pokud tam jeste poteče tak už teda fakt nevím... na fotce je jak jsem to udělal tím silikonem, utěsnil jsem celou boční stranu okna tak SNAD už bude klid
PAŠÁK :wink: Takže pokud mám mokro na obou stranách stejně za předníma sedačkama bude to otvorama v A sloupcích?No uvidíme nicméně včera sem koupil v drogérce pohlčovač vlhkosti od CERESITU(350kč) a dal do auta at to vytáhne všechnu vlhkost.Dneska to dám po spolujezdcův tapec a nechám pár dní působit.Jen mám problém s gumovým těsněním kolem A sloupku nechce s emi po sundání už dopasovat přesně jak bylo a je tam mezera ani za nic to už nedopasuji k čalounění A sloupku :roll:
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

hele to jde poštělovat! pokud máš těsnění nadoraz zacvaknutý tak to čalounění na A sloupku NEMUSÍ být úplně nadoraz, stačí ho trochu povytáhnout jakoby ven aby to pasovalo;) a pokud máš mokro vzadu (ja mel taky puvodne a pak jsem zjistil ze to tece zepredu!) tak hledej pricinu asi v tech A sloupcích. Zkus sundat tu vrchní gumu u okna, odloupnout čalounění a lejt tam z petky vodu, min tak dva litry najednou aby se to projevilo, po troškách to steče a nic nepoznáš. Jen doplním že jsem dnes ráno po menším dešti kontroloval A SUCHO!!!!! :mrgreen: 8)
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

shiTT píše:hele to jde poštělovat! pokud máš těsnění nadoraz zacvaknutý tak to čalounění na A sloupku NEMUSÍ být úplně nadoraz, stačí ho trochu povytáhnout jakoby ven aby to pasovalo;) a pokud máš mokro vzadu (ja mel taky puvodne a pak jsem zjistil ze to tece zepredu!) tak hledej pricinu asi v tech A sloupcích. Zkus sundat tu vrchní gumu u okna, odloupnout čalounění a lejt tam z petky vodu, min tak dva litry najednou aby se to projevilo, po troškách to steče a nic nepoznáš. Jen doplním že jsem dnes ráno po menším dešti kontroloval A SUCHO!!!!! :mrgreen: 8)
Ty A sloupky jsem měl také sundané to vím jak se sundavá,ale nenapadlo by mě,že to poteče tamtudy ok dnes vyzkouším mají příjít nějaké přívalové deště tak budu zvědav.Mám tam i bag na A sloupku tak snad mi nedá do držky :D To by bylo velmi nepříjemné a zlomený nos sem ještě neměl.Je to otázka pár minut práce sundat a zapatlat silikonem tak to po práci udělám a budu čekat.Ještě oddělám to čalounění u spolujezdce at to vyschne a mám snad pokoj.Jinak to sem zjistil taky,že to zepředu stéká dozadu kolem výdechů na nohy.Měl sem to tam celé mokré a kabely kolem práhu.No pěkně nám zatápí miláčkové,ale viděl bych to na fušery co měnili čelní sklo vše se odrbe.
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

hele tak ted uz sem bezradnej. Taky se tu přehnal přívalový déšť a prý zase miniloužička a už mi došli veškeré nápady. ted už leda sundat to čalounění A sloupku a zadělat i ty díry kterejma to vytejká, na víc už nemám sílu :cry: :(
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

shiTT píše:hele tak ted uz sem bezradnej. Taky se tu přehnal přívalový déšť a prý zase miniloužička a už mi došli veškeré nápady. ted už leda sundat to čalounění A sloupku a zadělat i ty díry kterejma to vytejká, na víc už nemám sílu :cry: :(
Ted sem to právě dokončil zapatlal sem ty díry,které tam jsou jakoby "na víc" silikonem a uvidíme no,ale po obědě byly u nás brutal srážky a já měl sucho tak ted sem z toho blázen.Jinak koukal sem pod levý tapec a je tam sucho i kolem kabelů a celá podlaha pod tapecem suchá takže nevím kudy mi tam může téct za řidičovu sedačku z toho sem fakt blázen jediné co mě napadá je z podlahy!Jinak pravý A sloupek demontované čalounění,zapatlané všechny otvory silikonem a odhrnul sme tapec na nohy a bylo tam teda hezky vody!Tak sem tam dal ten pohlčovač vlhkosti a plní se brutálně rychle :D Nechám to přes víkend at to i vyschne.Ale co sem zjištoval tak mi tam asi poteče přes pravé zadní dveře ikdyž sem posouval doraz o 2mm dovnitř.Ted už bych to váně viděl na ty venkovní gumové lišty na dveřích!Nevíte někdo na kolik výjdou?
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

ty listy nevim jak muzou bejt drahy ale takovyhle kraviny stojej vetsinou majlant. jinak ja uz se jdu asi pustit do sestrojeni interieru a bude potece nebo ne... jinak to nevidim. Nebo kdyz jsi zasilikonoval tu listu u okna tak uz netece? kudy by tam jinak jeste mohlo tyct?
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Zatím co tu prší mám sucho v autě,ale ještě ty lijáky nebyly pořádné tak nevím no.Mě už nic jiného nenapadá kudy by to mohlo téct.Jedině nechat vytáhnout čelní sklo a nechat ho utěsnit znovu..
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

tak to gratulace. a bylo to teda tim jak jsem psal tim A sloupkem? ja to dneska utesnil jeste jednou vrstvou po obou stranach ty kolejnicky jak se do ni ta lista zacvakava a doufam ze bude klid:) a s kym si pak budu psat??? :wink:
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

shiTT píše:tak to gratulace. a bylo to teda tim jak jsem psal tim A sloupkem? ja to dneska utesnil jeste jednou vrstvou po obou stranach ty kolejnicky jak se do ni ta lista zacvakava a doufam ze bude klid:) a s kym si pak budu psat??? :wink:
Tak to opravdu nevim cim to bylo doufejme,ze jo :D Ale jak rikam chtelo by to asi vymenit i ty gumove listy na dverich uz asi nedolehaji jak by meli a tece i pres to za jizdy.Nebo porad bude o cem psat ja si myslim,ze mi tam pochcije porad :D
vé-šestka

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Mokro v aute

Příspěvek od manas1 »

shiTT píše:tak to gratulace. a bylo to teda tim jak jsem psal tim A sloupkem? ja to dneska utesnil jeste jednou vrstvou po obou stranach ty kolejnicky jak se do ni ta lista zacvakava a doufam ze bude klid:) a s kym si pak budu psat??? :wink:
a jak tady pises, to se tam ta voda dostavala mezi oknem a sloupkem? nebo ja si nedovedu predstavit kudy by mohlo natyct dovnitr do sloupku, protoze kdyz jsem si menil okno tak vym ze tam je kolem dokola ram na kterym je to okno prilepeny. to jedine ze bys tam v nem mel nekde diru????

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“