vrzání palubky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

vrzání palubky

Příspěvek od TNT »

Mam takovy zajimavy problem....Pri jizde zatackama nebo nekdy i po nerovnostech slysim z pod palubni desky pred spolujezdcem takovy klepani....Dalo by se to popsat,jako by byla pod palubkou takova ta tuba na tenisaky s jednim mickem...Kdyz zatocim tak se to presune a klepne...Uz jsem mel dole vse co slo,krom palubky,ale porad nic...:(...Jen kdyz jsem mel venku kastlik a ventilator tak to nic nedela.....Vcera vecir jsem zjistil,ze by to mohlo byt jen vrzani mezi palubkou a sklem.Zatizi se to kastlikem a klepe to...Nesetkal se s tim nekdo???Je to hodne neprijemny... :cry:

Uživatelský avatar
Philip
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Philip »

mi vrze mrizka ofuku skla a to skoro furt pri dnesnich ranich teplotach budu to muset nejak vyspekulovat co s tim :D

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

u mna to vrzga tak isto pred spolujazdcom a neviem prist an to co to je, chce to stravit pri tom asi jeden vikend :cry:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Taky vam to jako klepe???Nebo jaky vam to dela zvuky?

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

TNT píše:Taky vam to jako klepe???Nebo jaky vam to dela zvuky?
u mna neklepe, u mna vyslovene vrza ked prejdem cez nieco

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Cody_ke píše:
TNT píše:Taky vam to jako klepe???Nebo jaky vam to dela zvuky?
u mna neklepe, u mna vyslovene vrza ked prejdem cez nieco
Me to dela mezi palubkou a sklem,tzn. vrzani..Ale dela to klepavej zvuk... :?

Uživatelský avatar
dujo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

Čelní sklo

Příspěvek od dujo »

TNT píše:
Cody_ke píše: u mna neklepe, u mna vyslovene vrza ked prejdem cez nieco
Me to dela mezi palubkou a sklem,tzn. vrzani..Ale dela to klepavej zvuk... :?
Je to čelní sklo. Stačí jej sundat a znovu nalepit, ale stejně to do jednoho roku začne znova. X-krát odzkoušeno, dělá to i na Superbech - je to problém s kroucením karoserie a lepidlo se pomalinku na některých místech odlepuje.

Uživatelský avatar
yardaz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yardaz »

U spolujezdce často vržou vrata odkládacího prostoru.
Když Pássovec, tak TDI!!!!

http://www.dakoinvest.cz
PRODÁM VAŠI NEMOVITOST, AŤ JE KDEKOLIV, MIMO MĚSÍCE A VENUŠE.........

Uživatelský avatar
airbone
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 476
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA

Příspěvek od airbone »

Ludia bozi, aj mne tam strasne vrzga v palubovke cosi, najprv som myslel, ze nieco v podvozku, ale robi to aj na rovnej ceste, aj ked nie vzdy. Je to niekde pri mojich nohach, na pravej strane. Neviem prist nato, co to moze byt. Ramena vyzeraju v pohode, mne sa zda, ze to vychadza niekde z pristrojovky..... Inac v tom aute mi vrzga dost veci...

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní sklo

Příspěvek od kubiss »

dujo píše:
TNT píše: Me to dela mezi palubkou a sklem,tzn. vrzani..Ale dela to klepavej zvuk... :?
Je to čelní sklo. Stačí jej sundat a znovu nalepit, ale stejně to do jednoho roku začne znova. X-krát odzkoušeno, dělá to i na Superbech - je to problém s kroucením karoserie a lepidlo se pomalinku na některých místech odlepuje.
kamarade aby se polyuretanove lepidlo po oroce odlepilo jsem po roce jako byvaly zamestnanec v autoskle v zivote nevidel!! a kdyz tak to nekdo zdupal a nepouzil primer nebo jinak zdupal postup..to lepidlo nepusti nic!! lepi se s tim prahy kridla cokoli a na veky!!

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Taky si nemyslim,ze by to bylo lepidlo... :roll: ...Co ho pouzivam,tak jedine spokojenost...Maximalne kdyz to nekdo spatne nalepi,tak muze profukovat pod sklem,ale jinac nemam zadny zpravy,ze by se to nekomu odlouplo...A jestli jo,tak je to v pi*e teda... :evil:

Uživatelský avatar
tawarish
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

palubka pod celnym sklom

Příspěvek od tawarish »

mne to ties troxu vrzga. ani nie vrzga, skor klepe /sedi popis tenisoveho micku/.. v zakrutax, na nerovnostiach a pod. tiez som ho prezeral z hora z dola zo vsadial. a zistil som, ze je trochu uvolnena palubovka tesne pod celnym sklom. teda ak troxu potlacis palubovku, vrxnu cast nad budikmi, tak to vyda ten zvuk, ktory som tak dlho hladal a snazil sa identifikovat. utahuje sa to od motorovej casti ci /uz to tu niekto popisoval../ odkial, xystam sa to spravit - teda dotiahnut tu palubovku. vsetko mam prezrete, podotahovane vsemozne plasty - aj zvonku.. urcite to bude ono.

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

Mně to dělá tosamé , jak zaberu za palubku nad budíkama tak to lupne dělá to i v zatáčkách, tak potom dej vědět jak to dopadlo po utažení palubovky.Taky vržou dvířka od kaslíku , ty jsem vyřešil tak že jsem nalepil sametku na kastlík v místech kde dosedalí ty gumové dorazy od dvířek při zavření, troch to předepne ty dveře a je klid, nespíš tam něco vrže v tom zavírání a přestříkat WD.

Uživatelský avatar
tawarish
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

dam wediet

Příspěvek od tawarish »

jasne :D dam vediet ked to utiahnem.. dobry typ na ten kaslik. neznasam akekolvek vrzganie, nastastie mi to robi zatial len toto :)

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Jsem rad,ze v tom nejsem sam,....Nic ve zlym,ale aspon vim,ze to neni ni tak strasnyho jako to lepidlo,ze by melo bejt spatny.. :lol: ...Taky na to kouknu,palubka se utahuje ale jen zboku co ja vim,...nebo jeste nekde jinde??? :roll:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“