Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zapojení radia prosím o radu
PříspěvekNapsal: 19.06.2010 21:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.12.2008

88

Česká Lípa

Měnil sem rádia a každé mělo svůj svazek to starý sem vyndal a dal nové jen sem to musel překlenovat a hraje i bez klíčku to sem chtěl jak u toho starého.Ale zas sem zjistil že mi přestalo blikat ta dioda na dveřích ale auto je zamčený ale nebliká.Asi to je špatně překlenovaný co????Prostě sem ty dva propojil ale nechal zapojený asi bude potřeba tan žlutý vyndat ze svorky co??? a nechet ale propojený ??Díík za radu.

Předmět příspěvku: Re: Zapojení radia prosím o radu
PříspěvekNapsal: 19.06.2010 23:33 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.04.2008

348

SK-Levice

a ked radio odpojis uplne tak diodka "SAFE" blika? (skus ho odpojit, a napis co ci to bez radia blika)
Nebude to iba nahoda ze sa ti akurat vtedy medzi casom pokaslal daky mikrospinac v zamku?

PříspěvekNapsal: 20.06.2010 06:15 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12846

Humpolec

máš to blbě zapojený..

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 20.06.2010 09:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.01.2009

7547

Kůsek od Uh.Brodu....

....ono ti toho nepůjde víc. Tím že si propojil dráty, tak autí neví, že jsi vytáhl klíč a opustil auto, proto ti nebliká kontrolka, protože "sejf" není aktivní. Problémy budeš mít i s vnitřním osvětlením... Takže buď zapojit tak jak to má být, nebo drát co ruší přívod + po vytažení klíčku ustříhnout a zaizolovat. Ale já osobně bych to nedělal. Pokud zapomeneš vypnout rádio, tak se celkem nic nestane, protože ráno celkem vklidu natočíš, ale pokud zapomeneš vypnout CD, nebo DVD, tak ráno jsi v pérdeli...

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 21.06.2010 17:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.12.2008

88

Česká Lípa

chlapi moc dík za rady,rozdělal sem to a vypojil žlutý ze svorky ale nechal propojený s červeným a vše je jak má být auto maká jak před tím,dokonce se radio rozvítí i když zapnu světla to tamto nedělalo.Takže spokojenost ve tmě vidím co zmáčknout a nemusím ho mít puštěný :wink:

PříspěvekNapsal: 15.01.2012 17:46 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.01.2012

2

zdravim mam podobny problem vyndal sem u passata b5 origo radio dal jsem tam nove fungovalo vypnulo se kdyz sem vyndal klyc ale nepamatovalo si to stanice no proste nic tak jsem zkusil dat dva plusy k sobe pamet a napajeni radio slapalo dobre sice kdyz jsem vytahl klyc tak hralo dal a musel jsem ho vypnout rucne coz bi mi ani tak nevadilo ale prestal mi fungovat dalkovy central rucni sice sel ale prestalo to i pipat jako driv kdyz sem vytahl klyc a kontrolka u dveri taky neblika uz sem stoho nanervy radiji sem montoval stovky ale takovy trapeni me potkalo poprve moc prosim o radu a divne je ze kdyz ty draty zase rozpojim do puvodniho stavu tak uz to radio nejde ubec ani jako driv ze si to nepamatovalo stanice bud vsechny vyhazim a dam tam stary ale byl bych moc rad kdybi mi nekdo poradil jak to vyresit dekuji predem ..............a jeste jeden dotaz nema nekdo zkusenosti z predelanim zadnich svetel ze stareho modelu b5 variant na novejsi svetla z noveho modelu? b5.5 to bi mi taky moc pomohlo popripade nejake schema nejlip asi k oboum tipum abych vedel ktery drát jde na co taky moc dekuji martin

PříspěvekNapsal: 15.01.2012 18:56 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12846

Humpolec

ty dva dráty prohod mezi sebou, nespojuj dva k jednomu... např červený na žlutý a také musíš dát žlutý na červený a vše bude fungovat

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 15.01.2012 22:45 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

04.08.2009

460

Karlovarský kraj

tornado1 píše:
ty dva dráty prohod mezi sebou, nespojuj dva k jednomu... např červený na žlutý a také musíš dát žlutý na červený a vše bude fungovat

Presne tak jsem to udelal ja a bylo to v pohode

PříspěvekNapsal: 15.01.2012 23:22 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.01.2012

2

wondry85 píše:
zdravim mam podobny problem vyndal sem u passata b5 origo radio dal jsem tam nove fungovalo vypnulo se kdyz sem vyndal klyc ale nepamatovalo si to stanice no proste nic tak jsem zkusil dat dva plusy k sobe pamet a napajeni radio slapalo dobre sice kdyz jsem vytahl klyc tak hralo dal a musel jsem ho vypnout rucne coz bi mi ani tak nevadilo ale prestal mi fungovat dalkovy central rucni sice sel ale prestalo to i pipat jako driv kdyz sem vytahl klyc a kontrolka u dveri taky neblika uz sem stoho nanervy radiji sem montoval stovky ale takovy trapeni me potkalo poprve moc prosim o radu a divne je ze kdyz ty draty zase rozpojim do puvodniho stavu tak uz to radio nejde ubec ani jako driv ze si to nepamatovalo stanice bud vsechny vyhazim a dam tam stary ale byl bych moc rad kdybi mi nekdo poradil jak to vyresit dekuji predem ..............a jeste jeden dotaz nema nekdo zkusenosti z predelanim zadnich svetel ze stareho modelu b5 variant na novejsi svetla z noveho modelu? b5.5 to bi mi taky moc pomohlo popripade nejake schema nejlip asi k oboum tipum abych vedel ktery drát jde na co taky moc dekuji martin

dekuju za radu ale to jsem taky zkousel sice mam jeden červenomodrej a druhej červenej žluty tam neni pak akorad hnedej minus černej zesilovač anteny a modrej podsviceni zkousel sem je prohazovat ale to taky nepomohlo to nedelalo vubec nic takze uz fakt nevim

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]