vyhrivane celni okno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
wajola
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.05.2009 20:51
Bydliště: OSTRAVWA

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od wajola »

nazdar lidi... mam dotaz , mozna blby ale chtel bych mit jasno... :-D
myslite, ze kdyz mam obyc nevyhrivane celni sklo a chtel bych jej vymenit za vyhrivane i kdyz nemam pripojisteni na celni sklo v povinnem ruceni a mam ted sklo na dvou mistech dloubnuty od sutriku a zacalo se to trosicku rozjizdet do stran a mam nekoho, kdo to vezme pojistkou na sebe , ze to mezi pojistovnama nejak pujde bez problemu? nebo budu muset neco doplacet, nebo me poslou uplne do pr**le s nejakym vyhrivanym?... :-D

chtel bych mit jasno, jelikoz zima se blizi, prasklina se muze kdykoliv zvetsit a mit v zime rozbite celni sklo neni zrovna nejlepsi napad :-D

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

wajola píše:nazdar lidi... mam dotaz , mozna blby ale chtel bych mit jasno... :-D
myslite, ze kdyz mam obyc nevyhrivane celni sklo a chtel bych jej vymenit za vyhrivane i kdyz nemam pripojisteni na celni sklo v povinnem ruceni a mam ted sklo na dvou mistech dloubnuty od sutriku a zacalo se to trosicku rozjizdet do stran a mam nekoho, kdo to vezme pojistkou na sebe , ze to mezi pojistovnama nejak pujde bez problemu? nebo budu muset neco doplacet, nebo me poslou uplne do pr**le s nejakym vyhrivanym?... :-D

chtel bych mit jasno, jelikoz zima se blizi, prasklina se muze kdykoliv zvetsit a mit v zime rozbite celni sklo neni zrovna nejlepsi napad :-D
Když vezmeš ze Superba a přemluvíš je v servisu, aby Ti ho tam dali, tak nemáš problém. Cena je stejná jako u VW nevyhřívanýho.. U mě s pojistkou nebyl problém.. Likvidátorka mi řekla doslova toto: " Když Vám to namontujou v authorizovaným servisu, tak je mi to jedno."

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od pino.t »

SupermanXXX píše:ty vypinace ny predni okno myslim mám, jsou nový 400kč kus. mám i jiné spínače dal jsem je do nabídky
Ale psrávně by měl mít vypínač na vyhřívání předního okna skosenou pravou stanu, aby se mohl dát pravé spodní pozice ne? Protože když mám výhřev sedadel, tak toto nemám kam dát.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

pino.t píše:
SupermanXXX píše:ty vypinace ny predni okno myslim mám, jsou nový 400kč kus. mám i jiné spínače dal jsem je do nabídky
Ale psrávně by měl mít vypínač na vyhřívání předního okna skosenou pravou stanu, aby se mohl dát pravé spodní pozice ne? Protože když mám výhřev sedadel, tak toto nemám kam dát.
Tak výdechy topení ze Supa.. Pak se Ti varvovný přesunou mezi výdechy a ušetříš pozici :)

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od pino.t »

Taky možno.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od noxicek »

Jediný problém je ten, že hlavně bude záležet na pojišťovně Tvého viníka.
Jde o to, že některé pojišťovny v kombinaci se smluvním servisem musí splňovat podmínky dány ze smluvního vztahu.
Tzn, namontovat čelní sklo takové, jaké ve voze bylo.
Toto se dokládá kompletní sadou fotodokumentace a kontroly skla s VIN kodem. Tzn, ověří se sklo dle VINU, pokud se montuje jiné (ale i to ,které tam má být) doloží se sada fotek před výměnou skla, při vysklení a po namontování nového skla vč.detailu skla. Takže ono spíše nejde o vstřícnoost servisu, ale o pojišťovnu, ppřes kterou to buude vše řešeno. Některé pojišťovny toto vůbec nevyžadují...

wajola
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.05.2009 20:51
Bydliště: OSTRAVWA

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od wajola »

aha , no to bude asi problem :-( ja mam sice CSOB , ale pojistovna vinnika je Slavia :-( asi nikdo netusite , co?

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od noxicek »

U Slavie je v rámci smluvního servisu požadováná kontrola dle VIN vozidla a fotodokumenace příslušenství (vnitřní pohled na přístr.desku s vypínačem a foto konektoru k vyhřívání). Pokud by to bylo řešeno ale v nesmluvníím servise, toto již detailně není potřeba . Pak ale záleži na likvidátorovi ,ktrý to bude pro Slaviii fotit. Vidím,l že jsi z Ostravy. Nechhtěl by jsi to pořešit u mě? Jsem od Tebe 50km....

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Tak pokud to chceš vyměnit zdarma (s tim, že to servis všechno vyřeší sám), tak asi budeš mít problém. Já šel do VW, tam jsem udělal co jsem potřeboval, zaplatil jsem to a fakturu mi proplatili. Tam stačí, že je na faktuře tvoje auto a pak už nikoho nezajímá, že číslo dílu je pro Supa a ne Passce.

wajola
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.05.2009 20:51
Bydliště: OSTRAVWA

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od wajola »

nechapu trosku todle: Já šel do VW, tam jsem udělal co jsem potřeboval.... :-D to sis to sklo menil ve VW sam? :-D bo to tak vyznelo :-D

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od pino.t »

Já bych řekl, že to myslel tak, že šel do VW, tam řekl, že chce vyměnit přední prasklé sklo a že chce vyhřívané ze Supa, oni si ho v klidu objednali, namontili, dali mu fakturu, že na tom a tom autě vyměnili prasklé sklo za nové, on to zaplatil a tu fakturu pak do pojišťovně.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od _GK_ »

Nevim jak na povinný ručení, ale většinou dostaneš od pojišťovny "doporučeno" jít ke smluvnímu partnerovi a s tím se většinou nedomluvíš.

Když to bude dělat kdokoliv jinej tak se většinou doplácí DPH nebo je za to smluvní poplatek.

Připojištění skla bych bral u auta jako Passat za samozřejmost máš pak roční limit takže když rozbiješ dvě normální nebo jedno vyhřejvaný je každýmu jedno hlavně když se to vleze do limitu.

wajola
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.05.2009 20:51
Bydliště: OSTRAVWA

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od wajola »

to jo, jenze to sklo prasklo jeste predtim, nez jsem uzavrel pojistku takze to pripojistit neslo... ted kdyz uz bude nove okno, tak ho hned necham pripojistit :-) to je samozrejmost :-) no uvidim...

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

_GK_ píše:Nevim jak na povinný ručení, ale většinou dostaneš od pojišťovny "doporučeno" jít ke smluvnímu partnerovi a s tím se většinou nedomluvíš.

Když to bude dělat kdokoliv jinej tak se většinou doplácí DPH nebo je za to smluvní poplatek.

Připojištění skla bych bral u auta jako Passat za samozřejmost máš pak roční limit takže když rozbiješ dvě normální nebo jedno vyhřejvaný je každýmu jedno hlavně když se to vleze do limitu.
Přesně tak - máš jít do smluvního, NEBO authorizovanýho.. Ve smluvním se nedomluvíš, takže proto jsem psal, že je třeba do authorizovanýho a raději to zaplatit cash a tejden počkat, než to vycálujou, než se někde handrkovat se smluvním servisem.
BTW: Mně vyplatili všechno do poslední koruny a škodu jsem uplatňoval z povinnýho viníka. Byla to kooperativa.

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od _GK_ »

wajola píše:to jo, jenze to sklo prasklo jeste predtim, nez jsem uzavrel pojistku takze to pripojistit neslo... ted kdyz uz bude nove okno, tak ho hned necham pripojistit :-) to je samozrejmost :-) no uvidim...

Nevim jestli je to pojišťovnou nebo tím že mi to pojišťuje přítelkyně, ale to jaký sklo a jestli neni prasklý nikdá nikoho nezajímalo.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“