vyhrivane celni okno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

chtel bych se vas zeptat. mate nekdo na svim pasiku 1.9 tdi 96 kw rv.2001 original vyhrivane celni okno? ze ja jsem si ho tam ted dal a musim to mit zapojeny zvlast na vypinac. normalne se vyhrev spina spolecne s climatronikem ale ja na nem zadny vyvod k pripojeni okna nenasel.

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od shiTT »

hele ja mam za to ze to vzdy byl vypinac zvlast. ten climatronic ti ho jen ofukuje aby se rychlejc odmlzilo ale nevyhrajva ho. Je na to special vypinac jako na zadni okno:) si myslim tak na 95% tak me kdyztak opravte
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

shiTT píše:hele ja mam za to ze to vzdy byl vypinac zvlast. ten climatronic ti ho jen ofukuje aby se rychlejc odmlzilo ale nevyhrajva ho. Je na to special vypinac jako na zadni okno:) si myslim tak na 95% tak me kdyztak opravte
jo tak to ja netusim jeste jsem se u tohole pasika s tim nesetkal. ja jsem si tam dal klasickou kolibku. ale mozny to je jediny volny misto na stred. panelu mam v pravo dole

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od shiTT »

tak ty tlačítka si tam můžeš uspořádat jak se ti zlíbí když na to přijde ale má to určitě speciální tlačítko viz foto
Přílohy
vyhřejvaný okno.JPG
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

jasny takze okno v tomhle pripade s climatronikem nema nic spolecnyho? a ten origo vypinac je pouze vypinac nebo spinac jako u zadniho okna. a spodni tlacitka sou zuzeny takze maj jen svoje misto dole.

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od shiTT »

ten climatronic ti to okno jen ofukuje aby se co nejrychleji odmlzilo. to tlacitko je na stejnym principu jako vyhrejvani zadniho okna. jinak si myslim ze to usporadani tlacitek bude asi na tobe pac mam za to ze jsem to videl poskladany opravdu ruzne. Musis si ovsem sehnat tlacitka ktery budou pasovat na to dany misto... :)
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

tak ja to u jinacich aut videl ze se ten vyhrev spoustel pouze pres klimatronik tusim audi? ale ted abych tady nekecal ale to je jedno dulezity je ze pokud to maj pasici res vypinac zvlast tak neni co resit. ale pokud tam dam ten origo tak nepotrebuje naky spinaci rele ci nevim. kdys vypnu klicek a znova zapnu tak zadni okno se mi samo odpoji. nebo to uz ma ten spinac vsechno v sobe?

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od shiTT »

tak to uz nevim cece:)
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
r.u.u.d
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 10.05.2009 08:18
Bydliště: České Budějovice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od r.u.u.d »

Kdyz vypnes klicek a znova zapnes, tak se automaticky vyhrev predniho skla vypne a zustane vypnuty do dalsiho stisknuti.

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

r.u.u.d píše:Kdyz vypnes klicek a znova zapnes, tak se automaticky vyhrev predniho skla vypne a zustane vypnuty do dalsiho stisknuti.
no to bych vedel od toho tam bude nejake spinaci rele. ale me zajima jesi je uz promo ve spinaci nebo musi byt neco zvlast?

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od PavelSv »

musí byt zvlášť a speciální od vw!

Tuningsport
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Tuningsport »

Už se to tu řešilo ;) sám to mám dodělaný :P je to zvlášt vypináč co je tu na obrázku.jde to prez nej stisknutim zapnout a vypnout,jinka je časovej,zapneš a po nějaký době se sám vypne ;)


http://www.passatplus.de/umbauteile/sch ... cheibe.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.passatplus.de/umbauten/front ... eizung.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od noxicek »

Já jsem si vyhřívání taky komplet dodělál, dávál jsem si záležet, ať je to dobře provedeno, když se někdo podívá, tak si myslí, že je to originál. Je třeba použít speciální víceproudově zatěžovací relé, protože ten proudový odběr okna je veliký a je skutečně ho třeba rozdělit na dvě větve. Tak moc jsem si na to vyhřívání zvykl, že v životě už nechci auto bez vyhřívání.....

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

Tuningsport píše:Už se to tu řešilo ;) sám to mám dodělaný :P je to zvlášt vypináč co je tu na obrázku.jde to prez nej stisknutim zapnout a vypnout,jinka je časovej,zapneš a po nějaký době se sám vypne ;)


http://www.passatplus.de/umbauteile/sch ... cheibe.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.passatplus.de/umbauten/front ... eizung.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
obrazky pekny. ale nemecky neumim ani floka. a ja to mam zapojeny na baterku pres (pojistku)- rele primo do okna a to rele zapinam klasickym kolibkovim vypinacem. tak nevim jesi by to slo na ten casovi spinac??
a jeste koukam ze ten kostrici drat je pod jakymsi sroubkem u moturku steracu. ja ho mam nahore tak sem to hodil pod zrcatko jak se to bezne dava. nebo se pletu? ja z toho moc nepoznam

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

a ten casovi spinac by se mi taky libil. aby se zbitecne nevyhrivali vlakna kdyz na nej zapomenu. a v tech odkazech co si poslal ho taky nemuzu nako obevit :?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“