Vyhřívání sedaček

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
miki1cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Troubsko

Vyhřívání sedaček

Příspěvek od miki1cz »

Jak bylo před týdnem kolem nuly zkusil jsem zapnout vyhřívání sedaček a nefungovalo (pojistky jsou OK). Loni jelo bez problémů, ale používal jsem je až při těch krutejch zimách -10 a míň. Letos mi v servise vyndávali ven obě sedačky (mokro pod nohama + vysušení).
Mělo by jet vyhřívání kdykoliv nebo je to závislý na teplotě (venku nebo v autě)?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Vuhřivani musi jet kdykoliv :) nema to vliv na venkovní teplotu. :wink:
Tak ti tam asi něco dodrbali ti umělci v servise. :roll:
Chtělo by to proměřit...proč to nefácha.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

podobné téma se tu řeší... tady ti možná jen mohli zapomenout zapojit zespoda kabely do konektoru sedačky...

nekrisek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02

Vyhřívání sedaček - příprava ???

Příspěvek od nekrisek »

Zdravím. mám passata 2002 - 1,8T Variant a do obou sedaček mi vedou kabely. Znamená to, že mám vyhřívání sedaček v přípravě ? ovládání na palubce nemám. Můžu pro to něco udělat, aby se tomu tak stalo ? popř. co to asi tak může stát a jestli se s tím někdo setkal ? Dík. Standa

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vyhřívání sedaček - příprava ???

Příspěvek od Paskal »

nekrisek píše:Zdravím. mám passata 2002 - 1,8T Variant a do obou sedaček mi vedou kabely. Znamená to, že mám vyhřívání sedaček v přípravě ? ovládání na palubce nemám. Můžu pro to něco udělat, aby se tomu tak stalo ? popř. co to asi tak může stát a jestli se s tím někdo setkal ? Dík. Standa
Neznamena to že maš výhřev když vedou do nich dráty... když nemaš ovladani na palubce :) ..ale že máš v sedadlech Airbagy. :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Vyhřívání sedaček - příprava ???

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
nekrisek píše:Zdravím. mám passata 2002 - 1,8T Variant a do obou sedaček mi vedou kabely. Znamená to, že mám vyhřívání sedaček v přípravě ? ovládání na palubce nemám. Můžu pro to něco udělat, aby se tomu tak stalo ? popř. co to asi tak může stát a jestli se s tím někdo setkal ? Dík. Standa
Neznamena to že maš výhřev když vedou do nich dráty... když nemaš ovladani na palubce :) ..ale že máš v sedadlech Airbagy. :wink:
jj,může to být jen pro airbagy, na výhřev jsou další dráty, na paměť a el.ovládání tak..pěkně to přibývá :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“