vrčící jednotka komfortu + schéma zapojení???

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
macman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.08.2009 16:15
Bydliště: Kochánky

vrčící jednotka komfortu + schéma zapojení???

Příspěvek od macman »

Zdravím vespolek,

oživuju svého Pašíka, kde mi pár let zatejkalo pod sedadlo řidiče kolem ŘJ motoru. Opravil jsem všechny shnilé kabely ke komfortce, vyčistil konektory, zapojil...

Když "velkej" konektor domáčknu, tak komfortka začne nahlas vrčet (relátka), když konektor jen lehonce povytáhnu, tak utichne.. Nechápu, jak může hrát roli domáčknutí konektoru.. Při "povytažení" fungují okna a zámky, kromě pravých zadních dveří. Ovšem nejde dálka na centrál a nejde se připojit k jednotce přes VAG. Když konektor domáčknu - nejde nic.. pouze vrčení..

Když ale nechám konektor povytaženej, tak si centrál někdy žije vlastním životem a různě odemyká a zamyká auto, pak zase houká Alarm a tak..

Potřebovall bych schéma zapojení jednotky komfortu, konkrétně se mi jedná o piny pro diagnostiku a zjistit co dělá pin č.3 na velkým konektoru (uhořel mi komplet drát i koncovka)

jendá se o Pašíka B5 s motorem AHU a jednotka komfortu je dvoukonektorová 3 B0 959 796

Díky za rady


Macman

KubcoV6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.04.2014 20:31

Re: vrčící jednotka komfortu + schéma zapojení???

Příspěvek od KubcoV6 »

Zdravim, mam podobny problem. Blbne jednotka komfortu, nefunguje DO, ani otvaranie kufra z vnutra a ani otvaranie nadrze, kabelaz je v poriadku, pretoze to otvaram cez kablik:D spojenim 2 konektorov (+ som rozobral koberec a skontroloval kabelaz, aj RJ ). Ale skocil som stym na VAG a nastal takyto pruser, jednotka nekomunikuje s VAG. V servise to skusali vyse hodiny, a nic. Ak ma niekto niaky napad sem stym:) jedna sa o 2.5 dvoj-konektor komfortka b5.5 r.v 02


Len chcem dodat ze C. Komfortky je 1CO 959 799 B ZM max SDK 008 214-00 II22402 H01/S003
Ak vie niekto ci je to orig. komfortka alebo niaka ina


Naposledy oživil KubcoV6 v 14.05.2014 17:24

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“