Neodemyká jeden zámek

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od _GK_ »

Přestal se mi odemykat zámek pravého zadního spolujezdce, auto se samo nezamyká, vnitřní lampičky fungují správně, SafeLock se aktivuje. Dveře jdou zevnitř otevřít kličkou, ale při zamčení se naopak nezamknou a při jejich otevření začne auto houkat.

Co by mohla být příčina ? Co jsem hledal na foru tak všichni řeší spíš opačnej typ problémů.

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od tom.ik »

_GK_ píše:Přestal se mi odemykat zámek pravého zadního spolujezdce, auto se samo nezamyká, vnitřní lampičky fungují správně, SafeLock se aktivuje. Dveře jdou zevnitř otevřít kličkou, ale při zamčení se naopak nezamknou a při jejich otevření začne auto houkat.

Co by mohla být příčina ? Co jsem hledal na foru tak všichni řeší spíš opačnej typ problémů.
Budeš mit asi vadny motorek centralu,auto si myslí,že je zamčene a když ho vemeš za kliku tak se spustí alarm,to je logicke,ptž se Ti rozsvítí lampička a tudiž to signalizuje otevřene dveře.Mně to taky dělalo takhle.
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od _GK_ »

Je to k sehnání jako náhradní díl nebo musím shánět zámek ?

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od tom.ik »

Kdyžtak mně někdo opraví,ale myslím,že je to vcelku,třeba by to šlo nějak z nějakého starého přehodit,ale to jsem nikdy nedělal.
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od Hudy »

Ale nejdřív vyzkoušej tohle,vlez do auta,zavři všechny dveře a párkrát zamkni a odemkni vnitřním zámkem na řidičovejch dveřích,mě to dělalo taky ale vag nic neukazoval,dokonce jsme měl i rozhozený dveře ale vše bylo v cajku po tomhle pokusu zase všechno klape jak má.

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od _GK_ »

No včera jsem to zase zkoušel i tenhle trik a někdy jdou ty dveře zavřít a někdy se brání takže zůstávaj v safelocku. Koupím zámek a vyměním to asi celé za chvilku bych taky mohl kuchat dveře vrtačkou.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od majkl1 »

Motorek bude v cajku. Ty budeš mít zřejmě problém s vedením od motorku ke konektoru, kdy ti někdy motorek jde a někdy ne. Rozdělat, přeletovat a nazdar. Jo, ještě před tím bych ale nejdřív být tebou zkontroloval svazek v husím krku u B-sloupku (často se tam kabely lámou) a vlhko u komfortky. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od hanisz »

majkl1 píše:Motorek bude v cajku. Ty budeš mít zřejmě problém s vedením od motorku ke konektoru, kdy ti někdy motorek jde a někdy ne. Rozdělat, přeletovat a nazdar. Jo, ještě před tím bych ale nejdřív být tebou zkontroloval svazek v husím krku u B-sloupku (často se tam kabely lámou) a vlhko u komfortky. :wink:
majkl1 ma recht :)
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od _GK_ »

Okud ty svazky vedou a jsou vyměnitelné ?

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od _GK_ »

Auto začalo nechávat SafeLock a nešli otevřít dveře tak jsem se do toho pustil, 2 hodiny rozebírání a stahovačka prostě nešla rozebrat zlatý Fabie,Golfy apod. s úchytem stahovačky z kovu na jednu M10-ku nakonec jsem musel ten střední čumprlík odvrtat nepřišel jsem jak na to.

Zámek byl super už nikdy si nebudu pokládat otázku "...jak tohle a doprdele pérko v p...."

Auto funguje po přepájení kontaktů i když nevypadalo že jim něco je, doufám že to roky vydrží.

Uživatelský avatar
honzanovas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.06.2009 22:39
Bydliště: Poděbrady

Re: Neodemyká jeden zámek

Příspěvek od honzanovas »

ahoj, mám stejný problem, zůstali mi zamčené dveře u spolujezdce a je aktivní SAFELock, jak se dají dveře otevřít a rozebrat?

díky Honza N

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“