nové klíče

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

ryjen píše: Hele porad jak mam vycist PIN, nemam ho a chci si nakodovat novy klice, az je sezenu 8)

Potrebujes na to zas Kablik...Treba VagProg nbo VagTacho pro vyčtení PIN imobilizéru. :wink:
A nebo kdo to ma tak ti ho vycte treba za Flasu :drug: (abys ho nemusel kupovat) a ty jen VAGEM nakodujes si Klice. :)

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

Paskal píše:
ryjen píše: Hele porad jak mam vycist PIN, nemam ho a chci si nakodovat novy klice, az je sezenu 8)

Potrebujes na to zas Kablik...Treba VagProg nbo VagTacho pro vyčtení PIN imobilizéru. :wink:
A nebo kdo to ma tak ti ho vycte treba za Flasu :drug: (abys ho nemusel kupovat) a ty jen VAGEM nakodujes si Klice. :)
Jezis, zase dalsi kablosek? Boooze... to se mi kupovat nechce... takze:
KDO Z BRNA VYCTE PIN Z BUDIKU :?: :?: :?: :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

ryjen píše:
Paskal píše:
Potrebujes na to zas Kablik...Treba VagProg nbo VagTacho pro vyčtení PIN imobilizéru. :wink:
A nebo kdo to ma tak ti ho vycte treba za Flasu :drug: (abys ho nemusel kupovat) a ty jen VAGEM nakodujes si Klice. :)
Jezis, zase dalsi kablosek? Boooze... to se mi kupovat nechce... takze:
KDO Z BRNA VYCTE PIN Z BUDIKU :?: :?: :?: :lol:
JJ hosi Diagnostika neni jen o jednim Kabliku. :P
Prijed ja ti ho vyctu. :wink: A priber nejaky Demizon....... :lol: :) A ne nejakou levnou Flasticku. :xlb: :D

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

Paskal píše:
ryjen píše: Jezis, zase dalsi kablosek? Boooze... to se mi kupovat nechce... takze:
KDO Z BRNA VYCTE PIN Z BUDIKU :?: :?: :?: :lol:
JJ hosi Diagnostika neni jen o jednim Kabliku. :P
Prijed ja ti ho vyctu. :wink: A priber nejaky Demizon....... :lol: :) A ne nejakou levnou Flasticku. :xlb: :D
Flaska by nebyl problem, je to ale trochu z ruky, navic vy nejiznimoravaci h***o vydrzte a hnedka lezete na stromy, pod stul, lamete kere a zpetny zrcatka a mate blby kecy :lol: a kdo se s tim ma porad mazat :cowb: , uz mam taky svoje roky :old: 8)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

ryjen: Co se mrknout do nabidka - sluzby? :lol:

No jo, pod svicnem je nejvetsi tma :lol: :lol: :lol:

Viz. http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=27232" target="_blank
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Tomm píše:ryjen: Co se mrknout do nabidka - sluzby? :lol:

No jo, pod svicnem je nejvetsi tma :lol: :lol: :lol:

Viz. http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=27232" target="_blank
Od neho bych si nenechal ani kola dofukat...... :tooth:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

ryjen píše:
Paskal píše: JJ hosi Diagnostika neni jen o jednim Kabliku. :P
Prijed ja ti ho vyctu. :wink: A priber nejaky Demizon....... :lol: :) A ne nejakou levnou Flasticku. :xlb: :D
Flaska by nebyl problem, je to ale trochu z ruky, navic vy nejiznimoravaci h***o vydrzte a hnedka lezete na stromy, pod stul, lamete kere a zpetny zrcatka a mate blby kecy :lol: a kdo se s tim ma porad mazat :cowb: , uz mam taky svoje roky :old: 8)
Tssssss dedku co blbnes :) tos jeste nevidel jak se u nas bulaj pulitry jeden za druhym...... :P :lol:

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

Paskal píše:
ryjen píše: Flaska by nebyl problem, je to ale trochu z ruky, navic vy nejiznimoravaci h***o vydrzte a hnedka lezete na stromy, pod stul, lamete kere a zpetny zrcatka a mate blby kecy :lol: a kdo se s tim ma porad mazat :cowb: , uz mam taky svoje roky :old: 8)
Tssssss dedku co blbnes :) tos jeste nevidel jak se u nas bulaj pulitry jeden za druhym...... :P :lol:
No prave, jeden za druhym a po patym skopku lezete pod stul :lol:

Hele mas nejaky spatny zkusenosti s tim brnakem, nebo proc ty necudne reci? Chces abych privezl flasku co :?: :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

ryjen píše:
Paskal píše: Tssssss dedku co blbnes :) tos jeste nevidel jak se u nas bulaj pulitry jeden za druhym...... :P :lol:
No prave, jeden za druhym a po patym skopku lezete pod stul :lol:

Hele mas nejaky spatny zkusenosti s tim brnakem, nebo proc ty necudne reci? Chces abych privezl flasku co :?: :lol:
JJ mam...udelal sem mu spesl cenu na neco ze veme vsechno se dusoval...a pak vzal par kousku samozdrejme za nizsi cenu a zbytek skutek utek. 8) Tak ze u me skoncil. A vis jak se to rika, Kdyz ptacka chytaji pekne mu zpivaji. :evil:

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

jasny, no ale pokud jde o vycteni pinu na budiky, tak tam asi neni co zmastit nebo vosulit ne?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

ryjen píše:jasny, no ale pokud jde o vycteni pinu na budiky, tak tam asi neni co zmastit nebo vosulit ne?
To by ses divil co se da vsechno zmastit. :)
Hele mi to je jedno ...domluv si snim co chces. :cowb:

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zachy »

tak abych se s vama podelil o svou zkusenost.
mel sem obyc klic a dalku zvlast od alarmu.chtel sem vystrelovak,ten sem koupil tady na klubu a pak sem zajel na Zlicin. Tak chlapek vzal notebook,zeptal sem me jestli mam pin,ja ze ne,on ze to bude drazsi. Vybrousil mi vystrelovak,potom strcil oba klice do spínačky,nahral novy pin, ja mu dal asi litr a jel sem domu s novym vystrelovakem v zapalování :P Vyslo mi to na 1600,ale podotýkam ze sem dal pouzival dalku k alarmu.
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

Paskal píše:
ryjen píše:jasny, no ale pokud jde o vycteni pinu na budiky, tak tam asi neni co zmastit nebo vosulit ne?
To by ses divil co se da vsechno zmastit. :)
Hele mi to je jedno ...domluv si snim co chces. :cowb:
Kurna to mi rekni co se na vycteni PINU budiku da poplest? Prijede, jsem u auta, vidim jak si zapoji kabel, vycte PIN, opisu si ho, dam mu nejaky kilco a trada domu... kde muze byt chyba?

Uživatelský avatar
mario007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 30.10.2007 16:46
Kontaktovat uživatele:

Re: nové klíče

Příspěvek od mario007 »

Ahoj mam následující problém mam dva vystřelováky frekvence 433 dvou tlačítka. oba klíče od předchozího majitele v total stavu jde koupit jaký koliv dvoutlačítkový ovladač a jen přehodit vnitřek. je v časti kde je planžeta imobilizér který se musí přizpůsobit? rád bych vyměnil celý klíč i z planžetou tak jak postupovat.... díky

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: nové klíče

Příspěvek od Tomm »

mario007 píše:Ahoj mam následující problém mam dva vystřelováky frekvence 433 dvou tlačítka. oba klíče od předchozího majitele v total stavu jde koupit jaký koliv dvoutlačítkový ovladač a jen přehodit vnitřek. je v časti kde je planžeta imobilizér který se musí přizpůsobit? rád bych vyměnil celý klíč i z planžetou tak jak postupovat.... díky
Dokonce jde koupit i nova dalka 433MHz (index N) :lol:

Jenze nepujde do tveho klice, pokud mas ovalna tlacitka (index A), takze bych to resil nasledovne: sehnat celou sadu vystrelovaku treba na skoda-foru za smesnou cenu budto bez dalek a nebo s 434MHz dalkama (hranaty tlacitka), pak zajit do VW a koupit dve dalky 433MHz (index N), 433MHz dalky nasadit na vystrelovaky, nechat sparovat s autem a hotovo 8)

Prehozeni vnitrku do dvoutlacitkove 434MHz dalky by slo taky - bude to levnejsi, ale budes muset dost bastlit, minimalne je tam jinak baterka (v 434MHz je jedna, v 433MHz index A jsou dve), plosnej spoj ma trosku jiny tvar atd.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“