nové klíče

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
ota1980
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02

nové klíče

Příspěvek od ota1980 »

čus borci, mám novej klíč, prý se dá nakódovat nějak automaticky na dálkový ovládání centrálu. Jak ? :rog:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

strč ho na 15-tku

Uživatelský avatar
ota1980
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ota1980 »

tomu nerozumím, help please !!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Jestli nemyslel, že ho máš strčit do patnáctky. :lol:

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od VodkaFish »

Polož ho na patnáctku tam mělo být ne :wink:

Uživatelský avatar
ota1980
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ota1980 »

to sem z těhle rad nějakej blbej, prej nový klíče jdou nakódovat i bez VAGu, ale tomuhle nerozumím, to neví žádnej klubák ?? :?

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

Taky bych potreboval a jeste obecnejsi radu: chci si delat dva nove klice, jde mi o to kde a kolik asi stojej a jaky jsou s tim problemy popr. radosti.... ma jen jeden vystrelovaci klic s DO v jednom kuse a chtel bych uplne stejny... dik... neco z Brna by bodlo...

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

Jo a jeste mam zaslepky na zamcich, to ale asi nic nemeni. Jde mi o to kde mi udelaj takovej klic (v klicarstvi asi ne co?) aby byl vystrelovaci a pak co teda s tim centralem nebo immobiliserem (kodovani, synchronizace ci co?)... dikes

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

bez vagu klic nelze synchrnizovat...jinak prodaval uzivatel AUDI klice za 600 nove 2tlacitkove...jestli chcete finkcni i dalkac na novem klici je treba koupit klic se stejnou frekvenci jkao stary...tj 434 nebo 433..uz se to tady psalao tal hledejte...

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

ja uz jsem toho cetl celkem dost, nicmene popravde pro laicke pochopeni to zrovna neni, vsechny informace nejak od prostredka... 8O

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

cili ve zkratce, co to je VAG, proc ho potrebuju na synchronizaci klice a proc tu synchronizaci provadim? Jak muzu pouzit klice nekoho jineho a jeste z AUDI???

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

ryjen píše:cili ve zkratce, co to je VAG, proc ho potrebuju na synchronizaci klice a proc tu synchronizaci provadim? Jak muzu pouzit klice nekoho jineho a jeste z AUDI???
Klíš musíš synchronizovat právě proto, aby se dorozuměl s imobilisérem v autě a ty ho normálně mohl používat. Frekvence musí být stejná proto, aby ti fungovala dálka a to se se psalo, tak to nejsou klíče z Audi, ale od uživatele, který má nick Audi. Vag, to je program na diagnostiku auta a veškerého příslušenství, v tvém případě se tím napíchneš do komfortní jednotky a řekneš klíči, aby mluvil s autem. Asi tak jednoduše řečeno, jestli se v něčem pletu, tak mě určitě někdo opraví.

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

šimek píše:
ryjen píše:cili ve zkratce, co to je VAG, proc ho potrebuju na synchronizaci klice a proc tu synchronizaci provadim? Jak muzu pouzit klice nekoho jineho a jeste z AUDI???
Klíš musíš synchronizovat právě proto, aby se dorozuměl s imobilisérem v autě a ty ho normálně mohl používat. Frekvence musí být stejná proto, aby ti fungovala dálka a to se se psalo, tak to nejsou klíče z Audi, ale od uživatele, který má nick Audi. Vag, to je program na diagnostiku auta a veškerého příslušenství, v tvém případě se tím napíchneš do komfortní jednotky a řekneš klíči, aby mluvil s autem. Asi tak jednoduše řečeno, jestli se v něčem pletu, tak mě určitě někdo opraví.
vysvetleno kraaasne - lepe nez malemu diteti... :wink: SIMI nejsi uz tata? :)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

kubiss píše:
šimek píše: Klíš musíš synchronizovat právě proto, aby se dorozuměl s imobilisérem v autě a ty ho normálně mohl používat. Frekvence musí být stejná proto, aby ti fungovala dálka a to se se psalo, tak to nejsou klíče z Audi, ale od uživatele, který má nick Audi. Vag, to je program na diagnostiku auta a veškerého příslušenství, v tvém případě se tím napíchneš do komfortní jednotky a řekneš klíči, aby mluvil s autem. Asi tak jednoduše řečeno, jestli se v něčem pletu, tak mě určitě někdo opraví.
vysvetleno kraaasne - lepe nez malemu diteti... :wink: SIMI nejsi uz tata? :)
Tak jsem rád že se to někomu líbí. :wink:

Uživatelský avatar
ryjen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryjen »

šimek píše:
ryjen píše:cili ve zkratce, co to je VAG, proc ho potrebuju na synchronizaci klice a proc tu synchronizaci provadim? Jak muzu pouzit klice nekoho jineho a jeste z AUDI???
Klíš musíš synchronizovat právě proto, aby se dorozuměl s imobilisérem v autě a ty ho normálně mohl používat. Frekvence musí být stejná proto, aby ti fungovala dálka a to se se psalo, tak to nejsou klíče z Audi, ale od uživatele, který má nick Audi. Vag, to je program na diagnostiku auta a veškerého příslušenství, v tvém případě se tím napíchneš do komfortní jednotky a řekneš klíči, aby mluvil s autem. Asi tak jednoduše řečeno, jestli se v něčem pletu, tak mě určitě někdo opraví.
Me se to tez libi :). A tedka kde teda sezenu vystrelovak s dalkou, a kdo mi pak vybrousi klic jaky mam ja? Tohle asi nedelaji zamecnici ne? A ten VAG - diagnostika sestava z ceho, to se da normalne koupit na krame? Thx...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“