výměna polodotu za maxidot

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ozre
Člen klubu
Příspěvky: 90
Registrován: 18.05.2009 22:09
Bydliště: Zlinský kraj
Kontaktovat uživatele:

výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od Ozre »

Zdravím,
pánové prosím vás o info,co je potřeba k výměně budíků s polodotem na budíky s maxidotem..je to kus za kus...je potřeba nějaké úpravy ohledně kabeláže atd...jedná se o passata...samozřejmě s palubním pc,klimatronik....
díky moc za rady

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od tycon87 »

Podle mě kus za kus, ale maxidot ukazuje stanice na rádiu, tak snad jen kabely k propojení maxidotu s rádiem. Ale ať poradí někdo zkušenější. :wink: Samozřejmě znát pin k´d budíků. :wink:
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od tornado1 »

kus za kus to je, ale musíš znát pin nových i starých budíků, budíky nakodovat, nastavit km a servis na nových budících a pokud je origo navi nebo radio tak propojit s maxidotem.. PIN nových i starých lze zjistit..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
simirkucera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 28.01.2013 18:48

Re: výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od simirkucera »

tornado1 píše:kus za kus to je, ale musíš znát pin nových i starých budíků, budíky nakodovat, nastavit km a servis na nových budících a pokud je origo navi nebo radio tak propojit s maxidotem.. PIN nových i starých lze zjistit..
vse mam znam, ale stale to nejde. Zkousel jsem davat i jinej dump. Bohuzel stale nejde pin to veme ale pri prizpusobeni pres kanal 50 dojde k chybe jako by byl vadny pin motorovky ale ten je spravny. vycteny tez ze starych budiku ci jinym kabel a jinym programem primo z ECU.

Prosim o nejakou schopnou radu. Moc dekuji :)
VW Passat 1.9 96KW AWX 5Q
VW Passat 3C 2.0TDi CBAB HIGHLINE

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od Mirek.Sluka »

tycon87 píše:Podle mě kus za kus, ale maxidot ukazuje stanice na rádiu, tak snad jen kabely k propojení maxidotu s rádiem. Ale ať poradí někdo zkušenější. :wink: Samozřejmě znát pin k´d budíků. :wink:
Cus mě displej ukazuje stanice takže mám maxidot? Neměl by to být jen polodot? Na maxidot to má nějak málo funkci ne? :-D Do teď jsem si právě mysll že mám jen polodot... :laugh:
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

mates99
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 27.05.2013 06:59

Re: výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od mates99 »

stary pin nepotrebujes. ale ak mas IMMO 3 generacie budes asi potrebovat nove cipy do klucov cca 300KC. Inak VAG -budiky- login das pin aktualnych budikov. prisposobenie tusim kanal 21 zadas pocet klucov kolko chces potvrdis prvy mas prisposobeny vytiahni a daj tam hned druhy a prva poloha bud zablika na budikoch znacenie imobilizeru alebo zhasne zalezi o ake ide. navod je niekde aj na net. Imobilizer v riadiacke motora ta nezaujima
vw passat variant B5 rv2000v 85KW AJM PDcko

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od tornado1 »

píšeš úplné nesmysly! žádné nové čipy není potřeba!! musíš přizpůsobit budíky k jednotce motoru a znova spárovat klíče!! montoval jsem desítky maxidotů a polodotů místním členům u B5,5 a nikdy jsem čipy neměnil! u B5,5 je nutné znát pin nových i starých budíků! všechny B5,5 mají immo3!

u B5 je immo2 a tam se RJ motoru nepřizpůsobuje přes PIN
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mates99
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 27.05.2013 06:59

Re: výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od mates99 »

pisal som mozno nove cipy nie vsetky B5,5 maju IMMO3 tyka sa to len prvotiniek. Plus som sa sekol a opisal navod z 5,5 do b5
vw passat variant B5 rv2000v 85KW AJM PDcko

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna polodotu za maxidot

Příspěvek od Tomikcek »

At nezakladam nove tema tak se zeptam tady . Bude pasovat a spravne ukazovat otacky a vsechno ostatni maxidot z 2.5Tdi v6 na r4 96kw ? Diky
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“