Sedačka nehřeje B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Sedačka nehřeje B5

Příspěvek od TNT »

Nemate nekdo prosim nejaky schemata vyhrivanych sedacek?...Kamosovi prestala topit ridicova,nebo spis topi,ale desne malo i na 5...Nasel bych si to,ale nefacha hledani...diky

Uživatelský avatar
Jiří Kučera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačka nehřeje B5

Příspěvek od Jiří Kučera »

TNT píše:Nemate nekdo prosim nejaky schemata vyhrivanych sedacek?...Kamosovi prestala topit ridicova,nebo spis topi,ale desne malo i na 5...Nasel bych si to,ale nefacha hledani...diky
proměřit:
1- pojistka mám tušení na pozici 43
2- změřit napětí pod sedačkou na konektoru 4 pin - 2xzem, a na těch daších by mělo být v závislosti na nastveném stupni vyhřívání od 4,19 V - 12 V, pokud tam štáva jde pak jsou zřejmě v háji dečky, pokud ne pak změřit konektor na regulátoru na plubovce - osobně to ted řeším taky mám zřejmě v rici ten regulátor

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačka nehřeje B5

Příspěvek od TNT »

Jiří Kučera píše:
TNT píše:Nemate nekdo prosim nejaky schemata vyhrivanych sedacek?...Kamosovi prestala topit ridicova,nebo spis topi,ale desne malo i na 5...Nasel bych si to,ale nefacha hledani...diky
proměřit:
1- pojistka mám tušení na pozici 43
2- změřit napětí pod sedačkou na konektoru 4 pin - 2xzem, a na těch daších by mělo být v závislosti na nastveném stupni vyhřívání od 4,19 V - 12 V, pokud tam štáva jde pak jsou zřejmě v háji dečky, pokud ne pak změřit konektor na regulátoru na plubovce - osobně to ted řeším taky mám zřejmě v rici ten regulátor
Diky,vyridim....Nebo mu pujcim regulator,at to zkusi.. :wink: ...Ani jsem si nevsiml tvyho tematu. :oops:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“