Zpětná zrcátka ze Superb 1

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od aivos »

Zdravím , koupil sem zpětná zrcadla z prvního supa před facem... takže bez blinkrů ale komplet elektricke i se světélkem...

Každopádně ony škodovky mají jiný konektor, nevíte nějak schéma zapojení jak to po přepojovat? je mi jasne ze svetelko a sklápění musim natahat nove :)

jde mi o ovladani a vyhrivani... :)
Obrázek

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od napster »

ja mam na passatu origo el sklopné bez světýlka,takže když poradíš kam se mam podívat,tak se kouknu,ale výplň se mi vyndávat moc nechce. jinak já mam v plánu zase z facelifta z edition 100 rv 2008 el sklopne a navíc se světlem a bliknama.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od aivos »

jo ale to mi asi moc neporadis pac , ty mas origo passatacke a ja mam ze superba a tam je jiny konektor :-/ jinak je to pod tapecem :-/
Obrázek

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od baron73 »

aivos píše:Zdravím , koupil sem zpětná zrcadla z prvního supa před facem... takže bez blinkrů ale komplet elektricke i se světélkem...

Každopádně ony škodovky mají jiný konektor, nevíte nějak schéma zapojení jak to po přepojovat? je mi jasne ze svetelko a sklápění musim natahat nove :)

jde mi o ovladani a vyhrivani... :)
Nevim kolego jaké světílko myslíš??? Já tam dal ze Supa I ( bez blinkrů) a konektory pasovali a žádné světílko nemám.

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od aivos »

světélko je ze spod zrcatka... osvětluje to nástupní plochu před dveřma když odemkneš... :) je to origo dávalo se to tam...

ale konektor je jinčí než jaký mám v tapecu , staré zrcátko mělo konektor samice ale ze supa je konektor samec... :-/
Obrázek

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od wladi »

Ja som tiez daval so Superba so svetielkom a konektor pasoval, len som dotiahol stavu na svetielka do zvlast konektora
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od jirkaR »

a nebude to tím že jeden máte b5 a druhý 5.5 ? :pleasantry:
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od aivos »

jo bude :D

natvrdo sem to přepájel a je to vyřešno :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pták
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 05.11.2010 00:55
Bydliště: Plzeň

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od Pták »

a jde ti i sklápění?
Passat TDI B5.5 96kw 2003

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od aivos »

Na to musím pořídit jednotku ... Můj pasik to neuměl :-/
Obrázek

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od wladi »

pohladaj jednotku napr z Audi ta vie sklapanie a je samostatna, nemusis vymienat dverne
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od aivos »

uvažoval sem o jednotce od http://www.cybertronic-labs.cz/product/detail?id=32" onclick="window.open(this.href);return false;

o te od audi sem neslyšel ještě... :-/
Obrázek

Uživatelský avatar
frankeee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od frankeee »

Tuhle mám a sklápění šlape jako hodinky :D

Uživatelský avatar
talec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2134
Registrován: 02.05.2010 11:54

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od talec »

Taky bych se rád zeptal
Budu mít zrcátka taky z 1 superba a mají el. ovládání, výhřev, lampičky a el. sklápění a 1. konektor má 13 drátů a 2. konektor má 2 dráty. Nemá někdo schéma s popisem a barvama jednotlivých kabelů co je k čemu a kam napojit? Chci je do GIV, kde mám jen elektrické a vyhřívané, takže budu asi muset překopat celou elektriku pro zrcátka, jenže bych potřeboval vědět který drát je k čemu...
1. Na tu lampičku zespoda stačí přivézt jen + a - a sama se rozsvící při odemčení, nebo taky potřebuje nějakou jednotku? Napadlo mě ty lampičky napojit na středovou vnitřní lampu a svítilo by to společně.
2. Sklápění chci napojit jen na knoflík ovládání zrcátek, kde mám tuto polohu. Bude třeba i tak tu jednotku na sklápění? Jak to napojit aby se při otočení do té polohy zrcátka sklopily a při otočení na L nebo R se zase odklopily?
3. Budu přijednom tahat i kabely na stmívání zrcátek, z čeho bude pasovat pravé velké?
Díky moc :)

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná zrcátka ze Superb 1

Příspěvek od Wíťa »

jen cudlik s polohou sklopenych zrcatek nestaci musis koupit tu uni ř.j. za 1500 a pravy velky sklíčko treba superb nebo audi A3 A4
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“