Seškvaření plast. kostky h7

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
mak47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 29.04.2009 21:04
Bydliště: Díra kousek od Zlína

Seškvaření plast. kostky h7

Příspěvek od mak47 »

Tak nějak nevím jak se mi seškvařila plastová kostka žárovky h7 v předním světle,(passat 2002).Taková ta plast. kostka(je na rozcvaknuti) jak se do ní zasouvá patice žárovky.Potřeboval bych od Vás Pánové poradit jak se tento dil vlastně odborně nazývá.Hledal jsem to na internetu pod nazvem plast.držák h7,konektor,patice a prostě nic.Nevíte pod jakým názvem tento díl hledat?
A čím by to tak mohlo být?že by nějaký skrat?nějaké přepětí?
Za každou radu předem díky

L4a2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 21.03.2011 21:49
Bydliště: Olomouc

Re: Seškvaření plast. kostky h7

Příspěvek od L4a2 »

Teď jsem tu patici viděl v Kelly, keramickou 2ks za 77,-kč. Název to mělo "patice keramická H7".
Touran 1,6Tdi, 77kW, CAYC, 2011

mak47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 29.04.2009 21:04
Bydliště: Díra kousek od Zlína

Re: Seškvaření plast. kostky h7

Příspěvek od mak47 »

L4a2 právě ted řeším jak bych tu keramickou patici zacvakl do světla,je to stejný rozměr jako ta origo plast.kostka?Právě abych mohl na tu keramickou patici dát ten malý profilovaný plech,aby to šlo zacvaknout do svetla a netřepalo to.Ta plast.kostka je přímo dělaná na ten plech a když se dívám na tu keram.patici tak si nedovedu představit jak bych to do sebe napasoval....nebo jsem jen přepracovaný?
Ted jsem to pravě řesil s kolegou v SZ.Keramickou patici bych mohl použít na b5,ale na b5,5 kde to není zajištěné pérkem ale tím plechem asi budu muset sehnat tu kostku nebo se pletu?

L4a2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 21.03.2011 21:49
Bydliště: Olomouc

Re: Seškvaření plast. kostky h7

Příspěvek od L4a2 »

No, myslím, že když nejprve vložiš žárovku, tím plechem ji uchytíš a pak nasadiš konektor, tak by neměl být snad problém. Zkoušel jsem to, jde to v pohodě. Zkus, napis jak jsi dopadl.
Touran 1,6Tdi, 77kW, CAYC, 2011

mak47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 29.04.2009 21:04
Bydliště: Díra kousek od Zlína

Re: Seškvaření plast. kostky h7

Příspěvek od mak47 »

jj už tě chápu jak to myslels zitra jedu ještě na jeden vrakáč a jestli to tam nebudou mít tak to zkusím s těma keramickýma.Každopádně díky za radu

Uživatelský avatar
VWPetr
Profík
Profík
Příspěvky: 1045
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Seškvaření plast. kostky h7

Příspěvek od VWPetr »

mak47 píše:L4a2 právě ted řeším jak bych tu keramickou patici zacvakl do světla,je to stejný rozměr jako ta origo plast.kostka?Právě abych mohl na tu keramickou patici dát ten malý profilovaný plech,aby to šlo zacvaknout do svetla a netřepalo to.Ta plast.kostka je přímo dělaná na ten plech a když se dívám na tu keram.patici tak si nedovedu představit jak bych to do sebe napasoval....nebo jsem jen přepracovaný?
Ted jsem to pravě řesil s kolegou v SZ.Keramickou patici bych mohl použít na b5,ale na b5,5 kde to není zajištěné pérkem ale tím plechem asi budu muset sehnat tu kostku nebo se pletu?
Mám to na obou světlech , drží to dobře .
Ta keramická , je o nějakou setinku větší , tak se do toho plechu dobře napasuje .

mak47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 29.04.2009 21:04
Bydliště: Díra kousek od Zlína

Re: Seškvaření plast. kostky h7

Příspěvek od mak47 »

Takže keramické kostky koupeny,namontovány a snad budou sloužit.S montáží nebyl problém,pasujou tam pěkně.Díky za Vaše rady

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“