Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prosím o radu...
PříspěvekNapsal: 21.10.2011 19:05 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.10.2011

2

Ahojte všichni příznivci značky, předem vás jako nově registrovaný zdravím a přeji vše nej.. :) ... Ted trochu z mých problému.. koupil jsem auto vw passat 1.9 tdi rv 2005.. B-5 ... mám 2 problemy snad někdo už řešil?

1/ Nejde mi vubec zapnout climatronic, nejde na něm vůbec podsvícení,a nejde se vagem vubec do jednotky dostat.. píše to že neni ve voze namontovaná nebo že mám zkontrolovat diagn zásuvku... ale tady chyba neni všechny jednotky se spojí kromě jednotky climatr a centrálního zamykání,to je i má druhá prosba... nejde se spojit s jednotkou centrálního zamykání?? dálkáčem jde zamknout ne však odemknout... když zkusím odeknout klíčem tak jdou jen dveře řidiče což je jasné,ale zbytek nereaguje :cry:

Dotaz zní v případě centrálu co může způsobit to že dálkou to jde zamknot ,ne však odemknout? ...tedy klíčem je to samé!!!

Dotaz č 2 kde je umístěná řídící jednotka klimatronicu... tedy jestli mi ji neukradli lidi kde auto dlouho stálo... mam podezření protože se ztratilo víc drobností které ted stojí tisíce. Děkuji všem za pomoc.

Předmět příspěvku: Re: Prosím o radu...
PříspěvekNapsal: 21.10.2011 23:47 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

28.08.2008

1097

jih Moravy - Čejkovice

K dotazu 1 - nemáš v paměti závad (v přístrojovce, gateway) něco, co se týká datového vedení komfortu?

K dotazu 2 - ŘJ Climatronik je přímo ten ovládací panýlek. Kdyby Ti ho ukradli, mel by jsi v palubce po něm díru :mrgreen:

---------
VCDS aktual. + HEX-CAN, VAG 409.1 + KKL
---------

PříspěvekNapsal: 22.10.2011 08:02 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

9727

Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Pojistky jsi projel? :roll:

PříspěvekNapsal: 24.10.2011 06:53 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.10.2011

2

to Hans Tak ten centrál jsem zkoušel ještě jednou...a když ručně klíčem odemknu jednou tak odemkne jen řidičovýy dveře,,jak otočím podruhé tak se odemknou ostatní.. Pokud to zkusím dálkou tak to jen cele auto zamkne ale už neodemkne?? Tak nevím jestli to neni v třeba v klíči.? Pojstky kontrolovány komfortka je v naprostém suchu bez jakoli oxidace na plošnáku.

S tím klimatronicem jsem nevěděl že je to zároven ten ovl panel... nic na něm nesvítí,ani podsvícení prostě na nic nereaguje je hluchý! Jakmile jsem ho vydělal a vypojil první černý konektor tak okamžitě začal jit ventilátor,,, jkmile jsem vyndal druhý konektor intenzita otáček se zvýšila, tak nevím myslím že muže být k.o. ten celý panel co myslíte?? S klimatronicem se nemůžu diagn spojit.

PříspěvekNapsal: 09.11.2012 20:56 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

8972

nastal problém nejde vubec zapnout klimu nefunguje ani osvětleni panelu a navíc od te doby nejde vyhřev sedaček a píše na maxiku senzor stavu oleje,pojistky jsem procházel všechny good,tak kua nevím co to :roll:

PříspěvekNapsal: 12.11.2012 13:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.10.2012

20

ono to vypada ze je po nem,slysel jsem ze sou poruchove,a ten central:nemas druhy dalkac?ono to muze byt klicem ale i tou komfortni jednotkou

PříspěvekNapsal: 12.11.2012 14:33 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12838

Humpolec

a zkoušíš se spojit s RJ centrální zamykání nebo s RJ komfortního systému??? centrál je součástí komfortky - adresa 46!!! a co se týká climatroniku, zkontroluj pořádně pojistku č5!

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]