Schéma centrálu/comfortky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
raxis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Schéma centrálu/comfortky

Příspěvek od raxis »

Zdravim, mám už nějákej ten pátek problém s centrálem, pokaždý když odemknu auto tak se odemykají jen zadní dveře a přední a pátý zůstanou zamčený. Vsadim všechno na kabeláž páč už jsem řešil interiérový světla a byly to kabely u komfortky ale centrál je poněkud složitější a kabelů má taky víc a proto Vás prosim jestli náhodou nemáte někdo schéma zapojení buď centrálu a nebo celý comfortky. Díky moc
Mám Passata r.v.98 1.9TDI, 81Kw AFN

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Schéma centrálu/comfortky

Příspěvek od majkl1 »

Nic složitýho v tom nehledej. Ke komfortce od zámku to jde po CANU, tudíž po dvou kabelech (oranžovo/hnědý) vždy stočený do spirály ke každým dveřím. Takže pokud jsi měl oxidaci na některých kabelech ko komfortce, zaměř se na oněch 8 oranžovo/hnědých. Nespoléhej na vizuální kontrolu. Promni je po celé délce pod kobercem v prstech. Často shnijou uvnitř bužírky a je to poznat jen tím hmatem. Jsou v tom místě nápadně měkké. A nebo to propípni multimetrem.
Pokud toužíš po schématu, musel by sis stáhnout třeba workshopa nebo ELSU. Kompletní chéma ti nikdo nepošle, protože je to tak obsáhlé, že to není ne jednu stránku. Jendou jsem zkoušel nějak slepit dohromady všechny stránky a byl to nepoužitelný masakr.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

VW-dily
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 25.05.2010 15:26

Re: Schéma centrálu/comfortky

Příspěvek od VW-dily »

kluci mám problém, náký inzenýr předemnou vysekal starý klíče a dal tam nákej obyč centrál s dálkou, a já to chci zapojit zpět, potřebuji náké schéma zapojení centrálu s komfortkou, abych to mohl zapojit a znovu spárovat origo klíče, je to nák možné?
Díky moc
Ford Galaxy WGR 66kw fTéDéÍčku

Tuningové díly za rozumné ceny:)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“