zablokované radio

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Tomiksp1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.10.2011 21:07

zablokované radio

Příspěvek od Tomiksp1 »

Zdravím
Po výměně autobaterie jsem do rádia zadal kod od předchozího majitele a to se zablokovalo :x správný kod už jsem zjistil,ale není možné ho tam zadat.Nevíte někdo jestli to jde vyřešit bez nutnosti demontáže radia?? Rádio je original VW s navigací,passat r.v.98. Díky!

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: zablokované radio

Příspěvek od pino.t »

U gammy, když zadáš dvakrát špatně kód, tak je potřeba nechat to rádio hodinu zapnuté a pak ho můžeš zkusit znovu.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Tomiksp1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.10.2011 21:07

Re: zablokované radio

Příspěvek od Tomiksp1 »

Díky! Jsem to zkusil a samozřejmě byl nesprávný i ten druhý kod,tak nevím,kde ho seženu...

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: zablokované radio

Příspěvek od pino.t »

Pokud je to rádio původní tak ve VW by ti ho mohli říct zdarma podle vin auta.
jinak ti ho kdejakej autoeletrikář zjistí,a le tak za 300-500kč.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: zablokované radio

Příspěvek od hasmen »

Tomiksp1 píše:Zdravím
Po výměně autobaterie jsem do rádia zadal kod od předchozího majitele a to se zablokovalo :x správný kod už jsem zjistil,ale není možné ho tam zadat.Nevíte někdo jestli to jde vyřešit bez nutnosti demontáže radia?? Rádio je original VW s navigací,passat r.v.98. Díky!
To je divný... pokud ti předtím normálně funfovalo,mělo by si auto to "svoje" rádio najít.Když jsem měnil před týdnem baterku,rádio si o kód řeklo a než jsem ho našel- začalo rádio normálně hrát a všechny uložený stanice tam zůstaly jak byly předtím :wink:

Uživatelský avatar
machp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 31.05.2011 20:23
Bydliště: Vocaszdejší:Liberec,Jičín

Re: zablokované radio

Příspěvek od machp »

Taky jsem zkoušel odkodovat rádio ale kod nemám zkoušel jsem googlovat a našel jsem nějaké kalkulátory tak jsem nějakým způsobem vygeneroval 3 kody tak jsem to šel zkusit a samozřejmě 2 pokusy a rádio zablokovaný.Tak jsem zapnul klíček a hle rádio se odblokovalo a hraje :yahoo:
Paseraty 2.0 TDI 103 KW 2008 CBAB

Tomiksp1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.10.2011 21:07

Re: zablokované radio

Příspěvek od Tomiksp1 »

Díky za rady:-) mě to ale tak nefunguje,prostě ať dělám co dělám,stále chce kod:-O jsem vydržel hooooodně dlouho bez hudby,ale už mě to nebaví;-) nějak to vymyslím...

zlatak
Závodník
Závodník
Příspěvky: 650
Registrován: 12.10.2010 19:25
Bydliště: severni cechy

Re: zablokované radio

Příspěvek od zlatak »

ve vw servise ti ho reknou a zadarmo taky sem to tak mel pokud je origo z tehoz vozu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“