Centralni zamykani - dalkovy ovladac

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
d_ej_f
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.10.2011 21:18

Centralni zamykani - dalkovy ovladac

Příspěvek od d_ej_f »

Ahoj, minulý týden jsem koupil VW B5 Variant a u klice je dalka k centralu, viz foto Obrázek
Zajimalo by me, jak vlastne spravne funguje. Ze zacatku, jsem zamykal auto klicem a pokazde se mi u ridice rozblikala cervena signalizace po zamceni.
kdyz jsem zacal zamykat dalkou, tak jsem zjistil, ze zamceni probehne po stleceni A, ale na dverich ridice se nerozblika signalizace. Zkusil jsem zamknout klicem, ale uz se taky nerozblikala, navic kolikrat po zamceni dalkou, kdyz pouziju klic, tak se treba zamkly jen dvere ridice a zbytek auta nic. Ale po nastartovani a pak zamceni uz to slo normalne treba.
Zjistil jsem, ze kdyz zamknu klicem a pak zmacknu A na dalce, tak se signalizace rozblika.
Dal jsem zjistil, ze sipka nahoru na dalce spousti alarm, takze to tlacitko vlastne nepouzivam.
Chtel bych se teda zeptat, jestli nevite nekdo, jak spravne ta dalka funguje, nebo jak ji pouzivat, aby se rozblikala i cervena signalizace u dveri?

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Centralni zamykani - dalkovy ovladac

Příspěvek od Flico »

a 2x po sobe si to "A" zmacknul nebo ho podrzel? to blikani by mel byt SAFEMOD, ale tohle je dodelavany takze najdi RJ opis kod a na netu by mohl byt navod

d_ej_f
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.10.2011 21:18

Re: Centralni zamykani - dalkovy ovladac

Příspěvek od d_ej_f »

TAk jsem patral, zjistil jsem, ze je to model GT 125, ale na netu je to nejak mrtvy..:/ JInak 2x po sobe jsem to zkousel to se hnedka zacne odemykat..kdyz to podrzim, tak to jeste jednou blikne, ale nestane se nic. Ten navod by bodnul no..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“