Dělící mříž

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Dělící mříž

Příspěvek od galaher »

Zdarec.Dneska jsem byl na TK a technik povídá máte v techničáku napsáno "Osobní automobil speciální montážní" a chybý vám dělící mříž v zadu u sedadel.Dneska jsem ještě prošel,ale příště jak tam bude mě už nepustí ... :( ..díval jsem se do etky a je tam pouze stěna dělící síťovina vyjimatelná.Jenže já nemám v autě ani úchyty u stropu na sloupkách na tuto síť.Dělala se ještě jiná ? nějaká pevná... :?:
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

Uživatelský avatar
MVM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 31.08.2011 12:15

Re: Dělící mříž

Příspěvek od MVM »

Ahoj.Já mám ve velkém TP zapsáno Druh vozidla: Nákladní Automobil Skříňový / N1 Mřížku jsem také sundal a prošel jsem na TK bez problémů!Je to asi o přístupu techniků!
VW Passat 1.9 Tdi/96kw variant 4Motion 2004, EGR ON :-), JAWA 350/634 r.v 1974

Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Re: Dělící mříž

Příspěvek od galaher »

MVM píše:Ahoj.Já mám ve velkém TP zapsáno Druh vozidla: Nákladní Automobil Skříňový / N1 Mřížku jsem také sundal a prošel jsem na TK bez problémů!Je to asi o přístupu techniků!
to asi jo,záleží na přístupu...nemáš foto té mřížky ?
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dělící mříž

Příspěvek od pohodarkajik »

tak Vam to lehce osvetli, jelikoz jsem byl minulej tejden taky na STK, auto mam taktez oznaceno N1 montazni, tak mi to typek vysvetlil, jesti auto musi nebo nemusi mit prepazku zalezi pri na roku vyroby a pak jak je to presne napsano v TP (jestli je montazni) ono v EU uz ta mrizka byt nemusi, ale cesi maji mirne pozmeneny nazev a ty ji mit musi, rozdil uz si nepamatuju, kazdopadne v ETCE je opravu jen jakasi latkova, tu jsem si take dodelal (staci sehnat sit, drzaky a priprava pod stropem uz je), ale neni to delici mriz, ktera musi byt od podlahy az po strop, takhle mi to tedy vysvetlil, nicmene prosel jsem bez zavady :-)

Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Re: Dělící mříž

Příspěvek od galaher »

pohodarkajik ty máš,ale kategorii N1 a já M1,toto je snad také rozdíl nebo ne :?:
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“