Palubní PC + Tempomat

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Migel19
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2011 22:36

Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od Migel19 »

Ahoj, mám passat 1.9 TDi81kw rv. 98. Chtěl jsem se zeptat jestli by mi někdo neporadil, zda lze a vyplatí se přidat palubní Pc a tempomat.

Díky za rady :thanks:

Uživatelský avatar
DurexElite
Profík
Profík
Příspěvky: 1132
Registrován: 16.02.2009 21:47
Bydliště: Protivín a Plzen - kolej
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od DurexElite »

tempomat je dobrej a lehce se namontuje, PP je dobrej tak na spotřebu;-)
G4 1,9 TDI AHF 81 KW (Recaro BBS, GTI Exclusive) EGR OFF, -30/-30, Jednohmota (AXR, Ferodo Sport), Sprint 764, dlouhodobá 5L/100
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=192915

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od hanisz »

zalezi jestli mas CAN bus nebo neCAN :) tipuju ze neCAN takze tempomat je moc slozity ale budiky s PP by nemel byt problem
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Migel19
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2011 22:36

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od Migel19 »

A jak to zjistím že mám CAN??? Palubní pocítac budu muset aktivovat?? a sehnat jinou pačku.

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od pepanos »

Na tyhle starý auta jsou nekolíbkový páčky,na novější jsou s kolíbkou.Pokud máš elektrickej snímač polohy plynového pedálu,tak by neměl bejt problém,pokud máš lanko(ale to se snad už v 98mým nedělalo),tak je to docela složitý.
Nekupuj origo páčku za cca 1500,kup tu za pětikilo,ony stejně po cca 2letech většinou odejdou.Já měl origo z Porsche,a taky chcípla,hned po záruce.
Jestli najdu nějaký fotky tak ti je sem šoupnu
Ještě musíš koupit kabeláž k tý páčce

Uživatelský avatar
vwento
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 317
Registrován: 04.12.2008 23:22
Bydliště: Brno

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od vwento »

pepanos píše:Na tyhle starý auta jsou nekolíbkový páčky,na novější jsou s kolíbkou.Pokud máš elektrickej snímač polohy plynového pedálu,tak by neměl bejt problém,pokud máš lanko(ale to se snad už v 98mým nedělalo),tak je to docela složitý.
Nekupuj origo páčku za cca 1500,kup tu za pětikilo,ony stejně po cca 2letech většinou odejdou.Já měl origo z Porsche,a taky chcípla,hned po záruce.
Jestli najdu nějaký fotky tak ti je sem šoupnu
Ještě musíš koupit kabeláž k tý páčce
cus, nevis kde se da rozumne koupit samotna kabelaz na B5 NECAN???
B6 BKC

Migel19
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2011 22:36

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od Migel19 »

Na štestí, už tam mam elektronickej snímač :-) co se týče pačky tak jsem viděl nějaký na Aukru, ale nebyly na Passata ,ale třeba na Octavcku.Vádí to? Také se prý musí z aktivovat přez diagnostiku.Dobrý dotaz kde se sežene kabeláž, jak už tu bylo dotazováno?
Přece ještě, jak přidat ten palubní PC a kde ho sehnal???

Díky

lukaslbc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.08.2011 11:02

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od lukaslbc »

Zdar chlapi,
mám dotaz k páčkám tempomatu. Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak to přihodim sem...Je rozdíl v zapojení, nebo v konektoru mezi kolébkovou/nekolébkovou verzí páčky tempomatu? Jde mi o to,že jsem si nechal dodělat na passat avf r.v.04 tempomat a dali mi tam páčku bez kolékby a teď bych tam chtěl dát kolébkovou verzi,tak jestli jsou páčky zaměnitelné,nebo se musí předělávat zapojení...díky

Uživatelský avatar
vwento
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 317
Registrován: 04.12.2008 23:22
Bydliště: Brno

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od vwento »

packy maji stejny konektor i zapojeni.. muzes prehodit.. jen nekdo poradte kde koupit kabelaz k temp?? a jeste by me zajimalo, kdyz mam NECAN, budu potrebovat koupit nejake piny nebo me bude stacit jen ten konektor do packy a zbytek kabelu budu stejne pajet na kabely k ridici jednotce??
B6 BKC

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní PC + Tempomat

Příspěvek od slausek »

chystam se přes svátky předělat na multifunkční volant, pokud se podaří, tak asi bude volná tempomatová kolíbková páčka a pravděpodobně i s kabeláží. K MF volantu mám právě i tempomatovou kabeláž, jenom jsem ještě moc nekoukal jak to tam je...
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“