Komfortní jednotka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Matrix24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 01.10.2010 02:35

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od Matrix24 »

Aha...díky moc za rady

Olangolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.03.2009 22:52

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od Olangolf »

zdravim chlapi mam dotaz, mam ten samej problem že mi blbne central, stahovani oken, prosvicuje ovladani oken a nesviti klimatronik.. už jste to nějak vyřešili co stím?? předem díky

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od wrot »

ufoun007 píše:Zdravím,

snažim se tady vyhledat něco o zapojení komfortní jednotky a bohužel bez úspěchu. Mám B5.5 2001 a přestali mi stahovat okna, občas blbě zamiká centrál a problikávají mi kontrolky a tlačítka od oken a taky klimatizace ve středovym panelu.
Podlaha je suchá, kabely proměřený a všechno se tváří že je to OK, auto je skoro furt v garáži. VAG-COM stále ukazuje chybu nízkého napětí do komfortní jednotky, ale když si to měřím na multimetru tak napájení je OK. jen nekterý ostatní piny jsou kolem 10V. Chci se zeptat jestli nemá někdo schéma zapojení a popis pinů připojených do jednotky, případně popis kabelů podle barev.
Číslo komfotky je 1C0 959 799 B.

kdyžtak muj mail je: michal.vin@volny.cz

Díky
Ahoj a na kabeláž co vede do komfortky jsi koukal ja musel pospojovat cca 6 kabelů byly upadané v místě pod kobercem u prahu řidiče je to od výroby pospojované a pod černou paskou to ve spoji bývá upadlé

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“