CD changer

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

duchy10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 09.09.2010 07:52

CD changer

Příspěvek od duchy10 »

Ahoj,

sháním do svého Pašíka CD changer a koukal jsem, že jsou dva různé "originální" druhy. Jeden s "kazetou" do které se CD vloží (a následně se zasune do changeru) a pak druhý, který má vstup na jakoby na 1 CD a jsou na něm tlačítka 1-6. Je jedno jaký z těchto dvou budu shánět? Rád bych umístil changer pod loketku - je jedno že nebude ve vodorovné poloze?

V autě mám rádio MCD.
VW Passat Variant B5, 1.9TDi PD, 85kW, r.v. 2000

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CD changer

Příspěvek od tornado1 »

je to jedno
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: CD changer

Příspěvek od castiello »

jestli to chceš pod loketku, tak jednoznačně ten jak je v něm jeden slot a tlačítka 1-6, jenom vyškubneš ten kaslíček co tam teď máš a dáš místo něj changer, perfektně tam pasuje, já to mám stejně :)
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

duchy10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 09.09.2010 07:52

Re: CD changer

Příspěvek od duchy10 »

castiello píše:jestli to chceš pod loketku, tak jednoznačně ten jak je v něm jeden slot a tlačítka 1-6, jenom vyškubneš ten kaslíček co tam teď máš a dáš místo něj changer, perfektně tam pasuje, já to mám stejně :)
oni nejsou stejně velký? měl jsem za to, že se tam vlezou oba stejně :?: nejsou tedy? a je v nich ještě nějaký rozdíl kromě designu?
VW Passat Variant B5, 1.9TDi PD, 85kW, r.v. 2000

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: CD changer

Příspěvek od DUB57 »

Já ho mám pod rádiem a je to i osvětlené.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: CD changer

Příspěvek od napster »

DUB57 píše:Já ho mám pod rádiem a je to i osvětlené.
pošli fotku,jak ti to svítí. a když by si byl tak ochotný podíval by ses mi,co to vede za kabely zezadu do toho CD přehrávače? myslim ten 2pin kontakt. jestli to je na osvětlení. díky
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Ondra 96kw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.10.2011 07:35

Re: CD changer

Příspěvek od Ondra 96kw »

Ahoj chlapi.

Řeším podobný problém:
Chci zabudovat do loketky CDměnič (1dinový/ten menší) a propojit ho s velkou navigací (MFD) - bohužel nevím,jakým kabelem nebo jakou prodlužkou?
Potřebuji tak metr dlouhý...

Poradí mi někdo??
VW PASSAT 3BG , 1.9 TDI 96kw(čip 120kw) , AVF , EGR - OFF

duchy10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 09.09.2010 07:52

Re: CD changer

Příspěvek od duchy10 »

Ondra 96kw píše:Ahoj chlapi.

Řeším podobný problém:
Chci zabudovat do loketky CDměnič (1dinový/ten menší) a propojit ho s velkou navigací (MFD) - bohužel nevím,jakým kabelem nebo jakou prodlužkou?
Potřebuji tak metr dlouhý...

Poradí mi někdo??
Ahoj,
nevím jakou koncovku potřebuješ k té navigaci, ale zkus pohledat zde:

http://www.tme.eu/cz/katalog/#id_catego ... 1%3B100200" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat Variant B5, 1.9TDi PD, 85kW, r.v. 2000

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: CD changer

Příspěvek od DUB57 »

Já ho mám pod rádiem a je to i osvětlené.

pošli fotku,jak ti to svítí. a když by si byl tak ochotný podíval by ses mi,co to vede za kabely zezadu do toho CD přehrávače? myslim ten 2pin kontakt. jestli to je na osvětlení. díky

Ten dvou pin je na osvětlení.Já tam měl původně přehrávač na 1 cd,které má stejné připojení jako changer.Takže výměna 1 min. bez nutnosti přidělání nějaké kabeláže.Buď to tam také někde máš zastrčené,nebo dodělat přívod od podsvícení větracích mřížek snad nebude problém.To že jsem ponechal origo rádio má jediný důvod.Přesně zapadá do int.+ve tmě to barevně ladí se zbytkem.Kvalita poslechu není špatná.Mám v polu nějaký SONY mp3 a to je katastrofa oproti GAMMĚ.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CD changer

Příspěvek od tornado1 »

osvětlení není problém zapojit např. k radiu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

stasik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.01.2012 12:20

Re: CD changer

Příspěvek od stasik »

dobry den nam dotaz namontoval jsem origo cd menic s dopoupenym kabelem ktery tam podle prodejce pasuje.po propojeni radio nacte cd menic napise prvni pisen s casem ale nespusti se prehravani vcem je problem moc dekuji za radu.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CD changer

Příspěvek od tornado1 »

viděl bych to na vadný měnič
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

duchy10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 09.09.2010 07:52

Re: CD changer

Příspěvek od duchy10 »

Tak se mi podařilo changer sehnat, ikdyž zatím jen ten do kufru. Zkusil jsem ho připojit, nandal jsem do něj CD ale rádio ho nějak nechce brát. Neměla by se na rádiu rozsvítit nějaká kontrolka, že je připojený cd changer? Nějaká dioda je pod přepínáním nočního/denního kontrastu na dispeji rádia.

Nemá někdo tucha, proč to nebere měnič v potaz?

Když mám CD vloženo v rádiu a zmáčku tlačítko CD, tak se pustí právě to cd v rádiu a nevím jak přepnout na CD co jsou v měniči, v případě, že v rádiu CD není(a zmáčku tlačíCD), tak to píše NO CD.
VW Passat Variant B5, 1.9TDi PD, 85kW, r.v. 2000

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: CD changer

Příspěvek od motorpower »

Changery u mě funkční oba typy :)
Bez kabeláže....jdou do přihrádky.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

duchy10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 09.09.2010 07:52

Re: CD changer

Příspěvek od duchy10 »

motorpower píše:Changery u mě funkční oba typy :)
Bez kabeláže....jdou do přihrádky.
to má být nabídka na prodej měniče? :D
VW Passat Variant B5, 1.9TDi PD, 85kW, r.v. 2000

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“