Mokro v autě

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Mokro v autě

Příspěvek od vesinho »

zdravim mám problém mám za přední řidičovo sedačkou na zemi mokro ale nevim od čeho, koukal jsem ze spoda auta podlaha mokrá ale žádná díra tam neni, je přímo za tou sedačkou tam jak se dávají nohy neví někdo odkud se to může brát ta voda díky

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: Mokro v autě

Příspěvek od 1Martas1 »

vesinho píše:zdravim mám problém mám za přední řidičovo sedačkou na zemi mokro ale nevim od čeho, koukal jsem ze spoda auta podlaha mokrá ale žádná díra tam neni, je přímo za tou sedačkou tam jak se dávají nohy neví někdo odkud se to může brát ta voda díky
Teče přes dveře.Sundej tapec a přemazni to silikonem.Za tapecem je hlinikovej plech a ma tesneni.To casem zpuchři a problem ja na svete.

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: Mokro v autě

Příspěvek od vesinho »

a mám sundat i ten plech tedy? a je to ono když je mokro jakoby u tunelu ne u dveří ju tam ta voda je hodně jinak je mokrej celej nu takže to asi tam steče a stojí viď?

bumpkin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 06.10.2008 19:33
Bydliště: Praha 9

Re: Mokro v autě

Příspěvek od bumpkin »

Já myslím,ze budeš mít nejspíš ucpaný odtokovy otvory v mezistěně pod baterií a posilovačem brzd.

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Mokro v autě

Příspěvek od živočich »

taky bych prvně mrknul na ty odtoky
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: Mokro v autě

Příspěvek od vesinho »

ok zkusím to...

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: Mokro v autě

Příspěvek od 1Martas1 »

vesinho píše:a mám sundat i ten plech tedy? a je to ono když je mokro jakoby u tunelu ne u dveří ju tam ta voda je hodně jinak je mokrej celej nu takže to asi tam steče a stojí viď?
Ja ho nesundaval.Jojo,mel jsem vodu taky u prostred.Sedni si do auta a at te nekdo leje vodu na bocni okna a ty sleduj jak to tam tece.

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: Mokro v autě

Příspěvek od vesinho »

1Martas1 píše:
vesinho píše:a mám sundat i ten plech tedy? a je to ono když je mokro jakoby u tunelu ne u dveří ju tam ta voda je hodně jinak je mokrej celej nu takže to asi tam steče a stojí viď?
Ja ho nesundaval.Jojo,mel jsem vodu taky u prostred.Sedni si do auta a at te nekdo leje vodu na bocni okna a ty sleduj jak to tam tece.
dneska jsem zjistil ze to mam mokry i u ridice a za spolujezdcovo sedackou truchu tak cim by to mohlo byt kanalky pod baterkou a posilovacem brzd byly ucpany a cim jinym by to mohlo byt kdyz je voda u ridice za ridicem a za spolujezdcem ael u spolu jezdce ne.... :negative:

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Mokro v autě

Příspěvek od živočich »

celá levá(řidič a za ním)-nejčastějí zpusobují ucpaný odtokové kanálky,nebo špatné těsnění pod ŘJ.Potřeba to co nejrychleji odstranit a pořádně vysušit,jinak nastoupí problémy s komfortkou(oxidace a uhnilé dráty počase)
pravá zadní-tam už to může téct přes tu stahovačku ,tak že přes dveře
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Uživatelský avatar
gordonfreeman1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 01.05.2011 14:02
Bydliště: Plzeň

Re: Mokro v autě

Příspěvek od gordonfreeman1 »

Tak já mám taky hoodně mokro, něco už jsem vysušil ale pořád je zadní koberec a ta pěna pod ním jak houba. Buď to nechám vyschnout časem nebo rozříznout koberec....demontáž interiéru mě moc neláká.... :-( . Jinak to byly taky kanálky pod baterkou, vytrhal jsem ty krátké průchodky a už snad bude klid
Vw Passat B5 Variant, 1,9 TDI 81 kW AFN

Obrázek

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Mokro v autě

Příspěvek od DUB57 »

Většinou zatéká přes spuchřelé těsnění nosníku stahovačky.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

lukaslbc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.08.2011 11:02

Re: Mokro v autě

Příspěvek od lukaslbc »

Zdravím,
Pašíka mám od minulého roku a taky mě krutě zamrazilo,když jsem se jednoho krásnýho dne po čerstvé koupi rozhodl, že ho vyluxuju a měl jsem mokro jak u spolujezdce, tak vzadu za spolujezdcem a za řidičem. Trápil jsem se s tím snad 14 dní, než jsem ty všechny příčiny našel .....
1) přesně jak popisujete lilo tam stahovačkama
2) ucpané odtokové kanály pod baterií
v téhle fázi jsem myslel, že mám vyhráno a měl jsem obrovskou radost, no jen do následujícího deště...
3)spuchřelé těsnění pod boxem na palivový filtr - zatékalo přes topení
4)špatné těsnění okolo klima trubek,jak vedou z motorového prostoru do kabiny...
teď mám snad už konečně vyhráno, aspoň co se týče zatékání...
HOROR !!!!
pic

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: Mokro v autě

Příspěvek od vesinho »

lukaslbc píše:Zdravím,
Pašíka mám od minulého roku a taky mě krutě zamrazilo,když jsem se jednoho krásnýho dne po čerstvé koupi rozhodl, že ho vyluxuju a měl jsem mokro jak u spolujezdce, tak vzadu za spolujezdcem a za řidičem. Trápil jsem se s tím snad 14 dní, než jsem ty všechny příčiny našel .....
1) přesně jak popisujete lilo tam stahovačkama
2) ucpané odtokové kanály pod baterií
v téhle fázi jsem myslel, že mám vyhráno a měl jsem obrovskou radost, no jen do následujícího deště...
3)spuchřelé těsnění pod boxem na palivový filtr - zatékalo přes topení
4)špatné těsnění okolo klima trubek,jak vedou z motorového prostoru do kabiny...
teď mám snad už konečně vyhráno, aspoň co se týče zatékání...
HOROR !!!!
pic
jak si se dostal na ty hadice atd... pod palubovkou někde? a co všechno si sundaval kvůli tomu...

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Mokro v autě

Příspěvek od DUB57 »

Právě proto jsem docela zklamaný z nynějšího passata (to zatékání,odlupující se vrstva z madel),jinak je to dobrý.V B3 tyto problémy nebyly ale zase hnil (měl jsem ho 8 let).
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

lukaslbc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.08.2011 11:02

Re: Mokro v autě

Příspěvek od lukaslbc »

vesinho píše:
lukaslbc píše:Zdravím,
Pašíka mám od minulého roku a taky mě krutě zamrazilo,když jsem se jednoho krásnýho dne po čerstvé koupi rozhodl, že ho vyluxuju a měl jsem mokro jak u spolujezdce, tak vzadu za spolujezdcem a za řidičem. Trápil jsem se s tím snad 14 dní, než jsem ty všechny příčiny našel .....
1) přesně jak popisujete lilo tam stahovačkama
2) ucpané odtokové kanály pod baterií
v téhle fázi jsem myslel, že mám vyhráno a měl jsem obrovskou radost, no jen do následujícího deště...
3)spuchřelé těsnění pod boxem na palivový filtr - zatékalo přes topení
4)špatné těsnění okolo klima trubek,jak vedou z motorového prostoru do kabiny...
teď mám snad už konečně vyhráno, aspoň co se týče zatékání...
HOROR !!!!
pic
jak si se dostal na ty hadice atd... pod palubovkou někde? a co všechno si sundaval kvůli tomu...
Abych přišel na to,kudy tam vlastně teče, tak jsem si sundal kastlík u spolujezdce...
závada č.3 se odstranila ze zhora - podlepit silikonem box na pylovej filtr
a č.4 podobným způsobem, nevím, jestli se dá nějakým způsobem navlíknout nová průchodka na klima trubky, jak vedou do kastle, bez vypuštění media,ale logicky si myslím že ne, takže jsem to zvrchu objel silikonem...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“