Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomtva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 16.07.2010 16:24
Bydliště: České Budějovice

Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od tomtva »

Zdravím

Sehnal jsem nahodou tento šedivý interier alcantara s vyhřevem pro B5.5 z roku 2004 http://tomtva.rajce.idnes.cz/sedacky#20 ... 120303.jpg
je v docela pěkném stavu na fotká sice mozná nevypadá ale foceno hned po vyndaní z kufru auta, takze jsou tam otlaceniny a je lehce spinavý. jen sedadlo řidiče trochu poškrabané na operáku ale neni tragedie nei prosezené což se cení.

Jde mi o to že mám ted auto v cernem semiši takze i palubka a tapeci lišty cerné a uz mám sehnané i prední černé koženě tapecy (o zadních vím taky) takze si pohrávám s myšlenkou přehodit do šeda jen sedačky područku jen samotnou bez sediveho bočniho plastu co jsem koukal prehodit by to jit melo

nebo by me čekalo komplet přehodit i palubku a vsechny lišty
tady mám sice skoro komplet sedý plasty (krom kastlíku a zadniho a předního popelníku ) ale nevim jak by vypadal vysledek a nevíc nevím jestli sedá verze nemela i sedej koberec na podlaze. nebo jen cernej interie a sedive sedačky. Si nemůžu pomoct ale takto se mi ta šedivá palubka moc nezamlouvá ale na aute jsem to prave nevidel tak jen svetle a cerne varianty.


Ted zvažuji co jak včetně možnosti i poslat tento interier dál a sehnat černý s modrou alcantarou na meho svetle modreho pasaka ale za tu lidi nevý co si říct. navíc tezko sehnatelná pro verzi b5.5 variant s novejsim konektorem vyhrevu,bagu a podruckou a delením zadním sedakem
Alcantaru urcite chci na semiš se všechno chytá a je to boj a v celokuži si pr**l pařit v létě určitě nehodlám i když by se dala asi sehnat i s elektrikou

co poradite menit cele vcetne palubky nebo by bylo pouzitelne jen sedáky do černého zbytku nebude to pest na oko
VW Passat Variant 3BG (B5.5) 11/2000 96KW AVF
V rodině: Suberb 96KW 5q rv2004 , VW Passat B5 81KW rv1997, VW passat rv 2004 AVF Euro4

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od Scholles »

Těžko říct. Já jsem měnil vnitřek dvakrát. Původně jsem chtěl béžovou,pak jsem měl šedivou alcantaru a teď mám celokožich,ale p....l si tedy nepařím v létě. Chtěl bych tedy osobně černou,ale už na to s.... :-)

Uživatelský avatar
tomtva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 16.07.2010 16:24
Bydliště: České Budějovice

Re: Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od tomtva »

Jeste dotaz

Je rozdil v zadnim tapecu jestli se je z variantu nebo ze sedana?
VW Passat Variant 3BG (B5.5) 11/2000 96KW AVF
V rodině: Suberb 96KW 5q rv2004 , VW Passat B5 81KW rv1997, VW passat rv 2004 AVF Euro4

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od Flico »

tomtva píše:Jeste dotaz

Je rozdil v zadnim tapecu jestli se je z variantu nebo ze sedana?
myslis dvere? tak je to jiny, ale jde prehodit ten horni cernej mrzak kde je klicka a pak to pasuje

Uživatelský avatar
tomtva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 16.07.2010 16:24
Bydliště: České Budějovice

Re: Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od tomtva »

díky za odpověď

Tak to je dobre vedet rozmerove jsou snad stejne

jen dotaz co myslis tim cerným mrzákem

je to snadno rozbratelne nebo je to nejak zalepené?
VW Passat Variant 3BG (B5.5) 11/2000 96KW AVF
V rodině: Suberb 96KW 5q rv2004 , VW Passat B5 81KW rv1997, VW passat rv 2004 AVF Euro4

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od aivos »

kdybys tento interier posilal dal , dej vedet ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od Scholles »

tomtva píše:díky za odpověď

Tak to je dobre vedet rozmerove jsou snad stejne

jen dotaz co myslis tim cerným mrzákem

je to snadno rozbratelne nebo je to nejak zalepené?

je to ze tri dilu. kdyz na tapec koukas,tak ten pruh horni ve kterem je nacvakla klicka na otvirani dveri. Tak tento pas se oddelit od spodni casti. Z te se necha vyndat i ten prostredek calouneny s madĺem. I tady by jsi mohl ladit. Priklad ne tobe hodici se. Cerny tapec,prostredek s madlem bezova kuze. Ale nic,k veci. Tapec otoc a hned uvidis. Jeden dil ma jazycky a druhy otvory. Je to do sebe zasunute a prelite plastem. Nesmis to ulamat,ale kazdy spoj obrezat,aby Ti tam zustaly ty jazycky. Pri montazi jsem pak roztavil ty jazycky. Cela prace jde blbe,ale jde to.

Uživatelský avatar
tomtva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 16.07.2010 16:24
Bydliště: České Budějovice

Re: Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od tomtva »

cau díky za odpoved
dnes rano jsem na to zrovna koukal abych byl v obraze o cem je rec. Nemam ten intros uskladnen primo doma, zabira to moc prostoru takze jsem se nemohl kouknout vcera.

Dnes jsem mrknul a zjistil jak rikaz ze je tapec vyroben ze 3 kusu. sice nikdo nepredpokladal ze by se to melo rozebirat ale slepene to není jen jsou roztavene ty jazyčky takže s opatrnosti se to určitě dá

Taky jsem vzal voskový balzam na kůži a zkusil na sedačku řidiče a celej ten lehce poskrabanej operak uz neni ani znát budu muset ošetřit vse kožené nechat zapít a vyleštit do sucha
VW Passat Variant 3BG (B5.5) 11/2000 96KW AVF
V rodině: Suberb 96KW 5q rv2004 , VW Passat B5 81KW rv1997, VW passat rv 2004 AVF Euro4

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Výměna interieru šedá alcantara. Barevné sladění

Příspěvek od Scholles »

tomtva píše:cau díky za odpoved
dnes rano jsem na to zrovna koukal abych byl v obraze o cem je rec. Nemam ten intros uskladnen primo doma, zabira to moc prostoru takze jsem se nemohl kouknout vcera.

Dnes jsem mrknul a zjistil jak rikaz ze je tapec vyroben ze 3 kusu. sice nikdo nepredpokladal ze by se to melo rozebirat ale slepene to není jen jsou roztavene ty jazyčky takže s opatrnosti se to určitě dá

Taky jsem vzal voskový balzam na kůži a zkusil na sedačku řidiče a celej ten lehce poskrabanej operak uz neni ani znát budu muset ošetřit vse kožené nechat zapít a vyleštit do sucha
Ale jak říkám,opatrně ten přelitý plast rozřezávej po délce ze zhora a vždy po kouskách z každé strany. Jako jde to,ale vím že jsem z toho měl ruce pěkně poladěné :lol:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“