MFD navi

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: MFD navi

Příspěvek od kemo »

Kolik za to chce?
EX Passat Variant Syncro B5 , 1.9 AFN 81kw (lenochod)
EX T3 Caravelle, 1,9 Wasserboxer DG 57 kW (rv.1985)
VW Lupo 1.4 TDI & BMW X5 E53 3.0D
----- Ein Volk, ein Reich, ein Wagen -----

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD navi

Příspěvek od napster »

kdaki alias kuře píše:muslím, že tam byla origo. Právě proto jsem se ptal na SPHINXXe, posílal jsem mu SZ s VINkem, aby mi zjistil výbavu, ale hlavně kilometry...

z VIn toho nemusí moc vyčíst,pokud se nedělal záznam,kterej se většinou dělá pokud se něco měnílo na záruku,nebo při opravách v autorizovanym servise a ani to neni povinnost zaznamenávat. jinak tyhle údaje jsou pouze interní informace,které se využívají pouze pro společnost VW group pro majitele defacto bezcenné.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
berousfly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 15.07.2011 20:23
Bydliště: Šumperk

Re: MFD navi

Příspěvek od berousfly »

Dnes jsem zavezl passata do VW, aby mi odkodovaly radio s navi, které hrálo do-teď, bratr vyždímal baterku a odpojil, radio chce pin, samo ho neznáme a bývalý majitel s námi nekomunikuje, tak jsem to odvezl do autorizovaného servisu. Po čtyřech telefonátech mi zdělily že na to nemají buňky a mám si to odvést, máte někdo nějaké řešení?? děkuji za každou radu.
passat B5.5 rok 2005 radio MFD
Robert Berka
zadnesekani@seznam.cz
Golf 1, cabrio 1,8GLi

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD navi

Příspěvek od Tomikcek »

Zdravím pánové,koupil jsem si navi mfd a chystám s jí zapojit ale nevím kam napojit ty udaje z abs a pod (z toho konektoru na navi) Pak jsem k tomu dostal i bt adaptér + hf a to taky nevím kam s tím, je tam takový 10-ti pinový konektor který jde zapojit do navi, bude to stačit ? Děkuji za rady :)
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD navi

Příspěvek od M@rty »

Tomikcek píše:Zdravím pánové,koupil jsem si navi mfd a chystám s jí zapojit ale nevím kam napojit ty udaje z abs a pod (z toho konektoru na navi) Pak jsem k tomu dostal i bt adaptér + hf a to taky nevím kam s tím, je tam takový 10-ti pinový konektor který jde zapojit do navi, bude to stačit ? Děkuji za rady :)
Napiš Vasa,on ti poradí.
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“