denni sviceni

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
tinky_linky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

denni sviceni

Příspěvek od tinky_linky »

dal jsem si na auto denni sviceni a chtel bych aby kdyz zapnu hlavni svetla aby denni sviceni svitilo treba jen na 50% jako maji novy auta existuje nejakej modul na to nebo jak to pripojit aby to fungovalo ? :roll:

Uživatelský avatar
Avantar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 21.11.2010 11:12
Bydliště: Brno (pošukov)
Kontaktovat uživatele:

Re: denni sviceni

Příspěvek od Avantar »

tinky_linky píše:dal jsem si na auto denni sviceni a chtel bych aby kdyz zapnu hlavni svetla aby denni sviceni svitilo treba jen na 50% jako maji novy auta existuje nejakej modul na to nebo jak to pripojit aby to fungovalo ? :roll:
http://www.cybertronic-labs.cz/product/detail?id=24
... "No Sacrifice, No Victory" ...

Můj náklaďák

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: denni sviceni

Příspěvek od 1Martas1 »

tinky_linky píše:dal jsem si na auto denni sviceni a chtel bych aby kdyz zapnu hlavni svetla aby denni sviceni svitilo treba jen na 50% jako maji novy auta existuje nejakej modul na to nebo jak to pripojit aby to fungovalo ? :roll:
Nedelal bych to,pokud na nich nemas vyrazenou homologaci pro pozični svetla TRL.Ja mam z S6(ty to maji) a 2x mi staveli policajti,ze svitim s ledkama v noci,tak jsem jim to vysvetlil,at se ohnou a uvidi,ze je to tak homologovany.Tak rekli ok a nashle.

Uživatelský avatar
tinky_linky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: denni sviceni

Příspěvek od tinky_linky »

1Martas1 píše:
tinky_linky píše:dal jsem si na auto denni sviceni a chtel bych aby kdyz zapnu hlavni svetla aby denni sviceni svitilo treba jen na 50% jako maji novy auta existuje nejakej modul na to nebo jak to pripojit aby to fungovalo ? :roll:
Nedelal bych to,pokud na nich nemas vyrazenou homologaci pro pozični svetla TRL.Ja mam z S6(ty to maji) a 2x mi staveli policajti,ze svitim s ledkama v noci,tak jsem jim to vysvetlil,at se ohnou a uvidi,ze je to tak homologovany.Tak rekli ok a nashle.
mam z Q7 a ty to taky maj takze tohle splnuju :wink:

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: denni sviceni

Příspěvek od 1Martas1 »

mam z Q7 a ty to taky maj takze tohle splnuju :wink:[/quote]

Tak to nema chybu!Dej sem foto,chtel bych to videt,jak to vypada

Uživatelský avatar
tinky_linky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: denni sviceni

Příspěvek od tinky_linky »

zatim sviti jen na plno ale chci prave nejakej ten modul aby svitili min pri svetlech :wink: pripadne i s coming home
Přílohy
02012012024.jpg
02012012034.jpg

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: denni sviceni

Příspěvek od 1Martas1 »

tinky_linky píše:zatim sviti jen na plno ale chci prave nejakej ten modul aby svitili min pri svetlech :wink: pripadne i s coming home
Moc pekny!Kup si ten modul,mam ho taky,stal 1000 kc.http://www.cybertronic-labs.cz/product/detail?id=24" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“