radio beta

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
macko09
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.02.2012 14:51

radio beta

Příspěvek od macko09 »

ahoj nevie mi niekto poradit ci sa da podla serioveho cisla radia zistit jeho pin a vedel by to niekto dik

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: radio beta

Příspěvek od DUB57 »

Nedá.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: radio beta

Příspěvek od M@rty »

macko09 píše:ahoj nevie mi niekto poradit ci sa da podla serioveho cisla radia zistit jeho pin a vedel by to niekto dik
Zkus servis vw...dam by ti to mněli zjistit..někde free někde za poplatek.....podle ser.čisla se to dá zjisti 8)
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: radio beta

Příspěvek od DUB57 »

Když tam přijdeš s rádiem v ruce,tak tě poženou.Oni ve VW znají jenom kód původního rádia dodaného s autem,který ti vyčtou podle VIN a ne podle rádia.To by tam mohl přijít bez urážky i zloděj a oni mu přece neřeknou bezpečnostní kód.Jestly je to z tvého původní tak není problém.pokud ne,zjistit VIN původního auta,nebo to nechat někde za poplatek cca 300kč odkódovat.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: radio beta

Příspěvek od M@rty »

DUB57 píše:Když tam přijdeš s rádiem v ruce,tak tě poženou.Oni ve VW znají jenom kód původního rádia dodaného s autem,který ti vyčtou podle VIN a ne podle rádia.To by tam mohl přijít bez urážky i zloděj a oni mu přece neřeknou bezpečnostní kód.Jestly je to z tvého původní tak není problém.pokud ne,zjistit VIN původního auta,nebo to nechat někde za poplatek cca 300kč odkódovat.
Ja bych tam jel jen s puvodnim radiem v autě..jinak ne...doufám že i kolega
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: radio beta

Příspěvek od napster »

přišel jsem do VW s jinym radiem v autě a řekli mi PIn taky.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: radio beta

Příspěvek od M@rty »

napster píše:přišel jsem do VW s jinym radiem v autě a řekli mi PIn taky.
S jakým?ja tam mam becker ale nevím jeslti bych uspěl u nás v ol s tím :lol:
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

szebe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 27.01.2012 22:36
Bydliště: Havířov

Re: radio beta

Příspěvek od szebe »

Udělá ti to každý kdo dělá třeba autoalarmy,nebo instalaci audiosystemu.v karvine sem za to davam 200 a za 3min hotovo..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“