Climatronic nefouká

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
miros7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 13.03.2010 20:18

Climatronic nefouká

Příspěvek od miros7 »

Zdravím,
mám wv passat 2003 1.9TDI
když nastartuju tak a pustím climatronic tak mi to normálně vše fungje přádávám teplotu ubírám teplotu klapky vše jde dokonce slyším jak ty klapky chodí ale prostě nfouká display svití normálně přímo na te klimatizaci to psalo chybu 225 nebo 255 už si nejsem jistý ze začátku to třeba po 10 15 minutách začalo samo od sebe jit ale ted už je vetšínou kolem 0 a nejde to už vůbec ani po delší trase nevím co s tím poradte prosím.

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Climatronic nefouká

Příspěvek od vwtom »

Už mi taky motorek klimy zastávkoval, když byly teploty pod nulou. Na klimatroniku byly čárky jako když má motorek určitou rychlost, ale on se netočil. Pojistky byly v pořádku. Stačilo se nahnout do prostoru spolujezdce a poklepat pod palubkou vlevo na středovém tunelu a motorek se rozběhl. Asi je nějaký přituhnutý v ložiskách. Nic nefunguje věčně. Asi je potřeba popřemýšlet o vytažení, vyčištění a promazání motorku.
Tak pokud jste motorek už někdo vytahoval ven, dejte vědět, jak je to náročné a případný postup.
Vaše auto má vždy větší spotřebu než auto téže značky kohokoli druhého.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Climatronic nefouká

Příspěvek od Flico »

sundas kastlik spolujezdce ( asi 8 torxu nebo tak nejak ) a hned ho didis sundas konektor dalsi asi 4 srouby a je venku ( 5minut prace - pokud mas sroubovak s torxem :mrgreen: ) - delal sem to loni tak snad si to trochu pamatuju a moc nekecam

me se zastavil uplne tak sem ho promazal nechal 2 hodiny nasaknout ty loziska a pak upnul do frezky a nechal 20minut tocit obcas dolil trochu WD40 nakonec namazal teflonovou pastou a dal zpatky a bezi jako novej :wink:

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Climatronic nefouká

Příspěvek od vwtom »

Parada, diky.
Vaše auto má vždy větší spotřebu než auto téže značky kohokoli druhého.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“