displej Maxidot

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
zebroo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 14.10.2007 14:59

displej Maxidot

Příspěvek od zebroo »

Ahoj kluci tak se mi podařilo sehnat maxidot do B5 ale mám tam rozpité dva řádky domá mám ještě maxika z B5.5 nevíte jestli mi půjde ten displej prohodit , nebo budu muset koupit přímo na ty budíky , oboje jsou VDO
VW Passat B5 TDI

wajola
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.05.2009 20:51
Bydliště: OSTRAVWA

Re: displej Maxidot

Příspěvek od wajola »

Display z budiku B5 a B5.5 jsou shodne :) takze s tim neni zadny problem je prehodit , jen preju teda hodne stesti pri pajeni , pripadne odpajeni toho dobreho z budiku ;) ja malem prisel o nervy :D

Uživatelský avatar
zebroo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 14.10.2007 14:59

Re: displej Maxidot

Příspěvek od zebroo »

wajola píše:Display z budiku B5 a B5.5 jsou shodne :) takze s tim neni zadny problem je prehodit , jen preju teda hodne stesti pri pajeni , pripadne odpajeni toho dobreho z budiku ;) ja malem prisel o nervy :D
jsou teda schodné jo? protože na B5 je asi jiné rozlišení a písmenka jsou menší než na té B.5.5 tak aby to pak neukazovalo kraviny :-)
A pajel jsi to jak ? micro pájkou nebo tak něco , nevím jestli se do toho mám pouštět abych ty budíky nevyházel z okna :-)
VW Passat B5 TDI

wajola
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.05.2009 20:51
Bydliště: OSTRAVWA

Re: displej Maxidot

Příspěvek od wajola »

displeje jsou stejne , jen u budiku z B5 a B5.5 je rozdil v tom, co je do displeje posilane z budiku , jinak jj, musis pajet mikropajkou a nejlip pouzivat i odsavacku , pripadne vyfoukavacku.... ale fakt to neni jen tak... ja osobne bych se radeji nepoustel do demontaze dobreho displeje z budiku , riskujes poskozeni toho displeje ( tim i v podstate "vyhozeni budiku z okna" )... ale je to jen na tobe... novy display koupis za cca 1200 a vymena je mnohem jednodussi :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“