topeni,chlazeni,klimatizace atd.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nesquik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 06.04.2008 12:19
Bydliště: Český Brod

topeni,chlazeni,klimatizace atd.

Příspěvek od Nesquik »

Cau chlapy potreboval bych poradit. Uz byvaji venku teploty kolem 10stupnu a tak jsem si dal teplotu v aute na climatroniku na 18 stupnu bez klimy jen s ECON a jde z toho teply vzduch jak kdybych tam mel nastaveno nejakych 24 stupnu,ale kdyz dam jeste o stupen mene napise se tam LO tak z toho jde studenej vzduch ale zase kdyz to chci dat na 18, 19, 20atd tak zacne z toho foukat hodne teply vzduch,Zkousel jsem i zapnout klimu a je to uplne to stejny lo chladi jak zbesile a zase 18, 19, 20 atd zase teply vzduch.Vag nepise zadnou zavadu. Dekuji za rady predem. Je to VW PASSAT B 5.5 1.9tdi 96kw rok 2004

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: topeni,chlazeni,klimatizace atd.

Příspěvek od proche77 »

Nesquik píše:Cau chlapy potreboval bych poradit. Uz byvaji venku teploty kolem 10stupnu a tak jsem si dal teplotu v aute na climatroniku na 18 stupnu bez klimy jen s ECON a jde z toho teply vzduch jak kdybych tam mel nastaveno nejakych 24 stupnu,ale kdyz dam jeste o stupen mene napise se tam LO tak z toho jde studenej vzduch ale zase kdyz to chci dat na 18, 19, 20atd tak zacne z toho foukat hodne teply vzduch,Zkousel jsem i zapnout klimu a je to uplne to stejny lo chladi jak zbesile a zase 18, 19, 20 atd zase teply vzduch.Vag nepise zadnou zavadu. Dekuji za rady predem. Je to VW PASSAT B 5.5 1.9tdi 96kw rok 2004
ta teplota se odviji od vnitřni,co je v autě,takže až se to vyhřeje na tu požadovanou tak se to samo zmirni,aspon tak funguje climatronik,ma to vnitřni čidlo

Uživatelský avatar
Nesquik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 06.04.2008 12:19
Bydliště: Český Brod

Re: topeni,chlazeni,klimatizace atd.

Příspěvek od Nesquik »

Abych tomu spravne rozzumel az se teda vyhreje kabina treba na nejakych 22 stupnu a pak dam teplotu 18stupnu tak me uz bude foukat studenejsi vzduch

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: topeni,chlazeni,klimatizace atd.

Příspěvek od aivos »

ano
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“