stahovani oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Suchy4Motion
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.09.2009 23:00
Kontaktovat uživatele:

stahovani oken

Příspěvek od Suchy4Motion »

prosim o radu dnes mi jsem si stahl okna a uz nejdou nazpet... a sibr jde... komfortka nova a sucha, pojistky taky v poradku tak nevim, nekdo nejakou radu nebo zkusenost . diky... je mi fakt zima v tom aute :D

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: stahovani oken

Příspěvek od wrot »

Suchy4Motion píše:prosim o radu dnes mi jsem si stahl okna a uz nejdou nazpet... a sibr jde... komfortka nova a sucha, pojistky taky v poradku tak nevim, nekdo nejakou radu nebo zkusenost . diky... je mi fakt zima v tom aute :D
Ahoj nejde ani jedno nebo jen některé. co kabely co vedou ke komfortce jsi kontroloval a taky svazek podel prahu u řidiče tam jsou kablé proletované o výroby a je to přelepeno izolačkou a dost často to tam oxiduje a pak nefungujou okna ,muj případ ale mně to začalo postupně ,nebo napoj na vag co to napíše

Pavel92
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.01.2012 20:11
Bydliště: Domažlice

Re: stahovani oken

Příspěvek od Pavel92 »

to sme dva,já sem si v noci jezdil a u spolujezdece otevřel okno a už my nešlo zavřít úplně.Takže jsem musel rozebrat dveře a vyházet kolejničky a okno zajistit :D .Teď mě akorát sere,že nemůžu otevírat okno,dokud neseženu novou stahovačku i s motůrkem :D .jinak je to normální,to po čase odchází u všeho co spadá pod VW asi kromě AUDI. :fool: jinak mě to taky funguje jenom my tam praskl jeden drátek na tom lanku a nějak se my nelíbil zvuk motůrku na okno :/
VW Passat 1.8 92 kw Sedan rok 98
Opel Vectra 2.0 100 kw Sedan rok 2000

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“