Problem s elektřinou ve dveřích

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Fouky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.12.2011 15:19

Problem s elektřinou ve dveřích

Příspěvek od Fouky »

Zdravim chlapíci, potreboval bych poradit s mensi vadou, vypadava mi proud ze dveri u passata r.2002, zhasne mi osvetleni a od ridicovych dveri nejdou ovladat ostatni okna, zamky atd. Pricemz kdyz to zkusim u dveri samotnych tak to bez problemu jde, chyba se mi stava obcas, vzdycky to po chvili naskoci, nebo naopak vypadne!!!zatim jsem neprisel na to cim by to mohlo byt, takze bych potreboval poradit od vas, dikec za rady, s pozrdavem Fouky

bumpkin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 06.10.2008 19:33
Bydliště: Praha 9

Re: Problem s elektřinou ve dveřích

Příspěvek od bumpkin »

Asi bych šel nejdřív ke komfortce,jestli tam není nějaká oxidace. Je pod sedačkou řidiče. Sedačka ven,prahový lišty ven,nadzvednout koberec a jsi u ní.

jiří 73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 17.05.2010 18:31
Bydliště: Hradec Králové

Re: Problem s elektřinou ve dveřích

Příspěvek od jiří 73 »

hele mě se stalo, že vypadl konektor co je mezi dveřma a sloupkem co je v tý gumě tak na to mrkni a jestli to tím nebude tak někde nějaký dráty musíš hledat

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Problem s elektřinou ve dveřích

Příspěvek od živočich »

Fouky píše:Zdravim chlapíci, potreboval bych poradit s mensi vadou, vypadava mi proud ze dveri u passata r.2002, zhasne mi osvetleni a od ridicovych dveri nejdou ovladat ostatni okna, zamky atd. Pricemz kdyz to zkusim u dveri samotnych tak to bez problemu jde, chyba se mi stava obcas, vzdycky to po chvili naskoci, nebo naopak vypadne!!!zatim jsem neprisel na to cim by to mohlo byt, takze bych potreboval poradit od vas, dikec za rady, s pozrdavem Fouky
a nebo taky v samotném krku(mezi sloupkem a dveřmi) mohl se přelámat drát
Zdraví a sílu najdeš ve VW

djniki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.05.2009 08:33
Bydliště: Kraslice

Re: Problem s elektřinou ve dveřích

Příspěvek od djniki »

Zdravim, já mam podobny problem v tym krku z gumy mezi sloupkem a dvermi mám zoxidovaný kontakty, nevíte kde bych sehnal nový kebely, kontakty abych to mohl nejak opravit ci nejakej návod. Díky za rady
Passa B5 1.9 TDI 85kw
Golf IV 1.4 16V 55kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“