Občas nezamykají levé zadní dveře

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

Zdar kluci,

na svým Pasiku mam nastavene Autolock i Unlock. Všechno funguje skvele, az na to ze obcas (ze sedmdesati procent) se mi nezamykaji zadni leve dvere. Myslel jsem si, ze chyba bude v zamku nebo ve spinaci, ale po uzavreni dalkou zamykaji vsechny. I po pouziti vnitrniho tlacitka na zamykani se vsechny zamknou.

Nesetkal jste se nekdo s timto? Je to takova bejkovina ale nesnasim kdyz neco nefunguje tak jak ma.

Dekuji za kazdou radu.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od Hudy »

Je to divné ale mě zase neodemikají,10x odemknu a z toho se 3x neodemknou,ostatní fungují skvěle,někdy pomůže dvakrát zmáčknout odemik na centrálu

Uživatelský avatar
johan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od johan »

No jestli je zamek ok,tak kabel v pantu muze byt nacatej

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

johan píše:No jestli je zamek ok,tak kabel v pantu muze byt nacatej
Nad tím jsem také přemýšlel, ale jak jsem psal na dálku to funguje v pohodě (nebo tedy se mi ještě nestalo že by to nezamklo).

Uživatelský avatar
Zicar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 18.05.2009 19:31
Bydliště: Severní Čechy

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od Zicar »

Ahoj ja mel problem podobnej.Me zadni prave dvere zamkly a hned odemkly ale pouze pri pouziti vnitrniho tlacitka na uzamceni.Ostatni dvere zustaly zamcene.Ostatni zamykani dalkou fungovalo bez problemu.Rozdelal jsem dvere a zamek.Po kontrole mikrospinacu a i plastovych kolecek v zamku vypadalo vse ok ale zjistil jsem ze na hlavnim konektoru od zamku mam dva studeny spoje.Ten konektor se normalne hejbal v ty desce.Tak jsem to proletoval a po slozeni zamku zatim vse maka.

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

Zicar píše:Ahoj ja mel problem podobnej.Me zadni prave dvere zamkly a hned odemkly ale pouze pri pouziti vnitrniho tlacitka na uzamceni.Ostatni dvere zustaly zamcene.Ostatni zamykani dalkou fungovalo bez problemu.Rozdelal jsem dvere a zamek.Po kontrole mikrospinacu a i plastovych kolecek v zamku vypadalo vse ok ale zjistil jsem ze na hlavnim konektoru od zamku mam dva studeny spoje.Ten konektor se normalne hejbal v ty desce.Tak jsem to proletoval a po slozeni zamku zatim vse maka.
Aha, to by mozna mohla byt pricina. Asi projdu kabelaz i ty konektory.

Dekuji za typ :drinks:

MirekBT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 11.06.2009 09:09
Bydliště: trunovsko

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od MirekBT »

Ahoj, na 90% máš studeňák v zámku. Vymontuj zámek, rozeber elektrickou část a proletuj ten tišťák co je uvnitř. Bolístka u těchto zámků. Až budeš dávat zpět ten plech co je na dveřích tak ho mázni silikonem, teče tudy pak do auta.

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

No zkoušel jsem to rozebrat a moc jsem neuspěl :-(. Nemáte nějaký podrobný návod jak odpojit zadní okno od stahovačky a jak vyndat ten zmiňovaný zámek?

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

Nikdo neví :-(?

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od FandaTDI »

musis s nim trochu popojet dolu, abys skrz diry v plechu videl srouby drzaku skla (vzadu mozna jen jeden), ty povolis, sklo vytahnes a nejak zajistis a pak muzes vytahnout celou stahovacku

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

FandaTDI píše:musis s nim trochu popojet dolu, abys skrz diry v plechu videl srouby drzaku skla (vzadu mozna jen jeden), ty povolis, sklo vytahnes a nejak zajistis a pak muzes vytahnout celou stahovacku
To je právě ono, tam žádný šroub není. V předních dveřích byly dva ale tady vzadu nic. Musí na to být jiný fígl.

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

Tak co jsem se dočetl tady na foru tak tam pry je nejake plastove "ucko" a plastovy "kolicek", ktery se musi vyrazit. Nemate nekdo nahodou postup pripadne foto?

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

Vyřešeno :-D. Vyměnil jsem zadní zámek za zámek s Octavky a vše maká jak má :-).

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od wrot »

vory90 píše:Tak co jsem se dočetl tady na foru tak tam pry je nejake plastove "ucko" a plastovy "kolicek", ktery se musi vyrazit. Nemate nekdo nahodou postup pripadne foto?
Zadní okno vydá tak jak psali kluci vyndat ten silon a nadání je že nejprve do skla nasadíš silon a do toho plastu to nacvakneš ,když jsem to dělal poprve tak jsem se mordoval a ruce dojeba... a pak tu někdo psal jak se to má spravně dělat ale od té doby jsem nemněl potřebu rozdělávat zadní okno

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

V poho, šlo to celkem dobře. Oni tam ty válečky jsou jakoby dva. Nejhorší je bylo asi vyrazit, zpátky šli už dobře :-).

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“