navigace MFD

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bobo_Petřvald
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 29.05.2012 11:38
Bydliště: Petřvald (okr. Karviná)

navigace MFD

Příspěvek od Bobo_Petřvald »

Čaute, koupil jsem passata B5 nebo B5.5 ještě se v tom označení přesně neorientuju, jelikož ho mám chvíli, každopádně, nemůžete mi někdo poradit co vše je potřeba k navigaci? mám ji zabudovanou v autě, chápu že asi nezobrazuje mapy, ale když stisknu tlačítko navi, tak se mi zobrazí, ať vložím nějaké CD od VW, to jsem k autu nedostal, dá se někde sehnat, je třeba shánět nějaký harddisk, nebo nějaký příjmač GPS?

Všem děkuji za rady...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace MFD

Příspěvek od tornado1 »

je navigace v autě originál? diagnostika hodně napoví..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Bobo_Petřvald
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 29.05.2012 11:38
Bydliště: Petřvald (okr. Karviná)

Re: navigace MFD

Příspěvek od Bobo_Petřvald »

jojo je to originál od VW, můžu to nafotit a vložit sem, potřeboval bych i zjistit pin k tomu radiu jestli to jde, jelikož jsem v te složce co k autu byla žadny kod nenasel a nvim zda muzu odpojit baterku nebo ne. Vsichni tu mluvi o diagnostice.. co ja vim jak to udelat :-D

Uživatelský avatar
Bobo_Petřvald
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 29.05.2012 11:38
Bydliště: Petřvald (okr. Karviná)

Re: navigace MFD

Příspěvek od Bobo_Petřvald »

tak jsem to vyfotil... doufam ze jsem to nerekl spatne a je to opravdu original... a to posledni je to, co mi to npise kdyz stisknu tlacitko NAVI
Přílohy
DSC06478 i.jpg
DSC06479 i.jpg
DSC06480 i.jpg

Brruno1
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 20.06.2009 21:36
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: navigace MFD

Příspěvek od Brruno1 »

Je originál, musíš k tomu mít i antenu. A být tebou tak to neřeším jako navigace je to stejně k ničemu :wink:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace MFD

Příspěvek od tornado1 »

pokud je originál - bude i GPS anténa.. stačí pouze CD s mapou.. ty mám pokud by jsi měl zájem
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
jira_g4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 11.08.2008 00:16
Bydliště: Pha-Východ, Mukařov,251 62

Re: navigace MFD

Příspěvek od jira_g4 »

tornado1 píše:pokud je originál - bude i GPS anténa.. stačí pouze CD s mapou.. ty mám pokud by jsi měl zájem
Ahoj Tornado,

Koupil jsem pasose B5,5s originál malou navi, na střeše GPS, mám k ni i návod a kód, ale nemám CD s mapa ma, tak jsem chtěl poprosit o spojeni na Tebe, a následnou domluvu zda jsem schopen a ochoten ji sehnat.

Dík Jirka
G4 - TDi-ex, Bora Combi - TDi-ex, polo 1,4TDi-ex, G4-GTI aktual, Passos TDI Variant-aktual

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace MFD

Příspěvek od tornado1 »

tel je pod každým mým příspěvkem
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“