Porad hoří diody v pozičkách

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od Milhausman »

Prosim o radu.Porad mi hori diodove svetla v pozickach v prednim svetle.A jeste me stale auto kope.Jakmile z nej vylezu,tak dostanu ranu od dveri.Cim to muze byt?Koupil jsem si misto klasickych zarovek ty diodove ,ale uz jsem je 5x reklamoval.Pokazde mi sice daji nove,ale uz je mi to divne,ze by je vyrobce tak spatne delal.Staly 2 kusy 50 kč,coz neni moc.Pry se daji koupit 2 kusy i za 300 kc.Tak ted nevim,ci je vina v aute nebo ve vyrobci levnych diod.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od xerxes »

muže být problém bud v regulatoru dobíjeni a to že v ve vyšších otáčkách nabíjí moc a tím se ty diody vypálí nebo na zkoušku kup kvylitnější ty diody-kdyby náhodou tak ti je opět vyreklamujou :wink:

Uživatelský avatar
Dextersrs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.05.2012 08:17
Bydliště: Praha Východ

Re: Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od Dextersrs »

Ahoj, jak píše ( luki ) můžeš mít načatý regulátor napětí, nicméně výrazná chyba je na straně diodových světelných zdrojů, do těch levných dávají nekvalitní rezistory, které nevydrží a pak pouštějí víc než by měly v určitých momentech zatížení, jinak diody sami o sobě vadné asi nebudou...
Kup kvalitnější, nebo pokud znáš někoho kdo tomu rozumí, nech si to přepájet na silnější rezistor.....

Uživatelský avatar
Mirosoft
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

Re: Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od Mirosoft »

To je úplně normální, že přestanou svítit. Ptal jsem se kámoše v Meteoru a prej už je ani nereklamujou. Musíš koupit aspoň za 250Kč, ty prej vydrží dýl. Já je zatím testuju. Jinak Osram je nabízí za 600Kč a to je tutovka.

Uživatelský avatar
Mirosoft
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

Re: Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od Mirosoft »

To je úplně normální, že přestanou svítit. Ptal jsem se kámoše v Meteoru a prej už je ani nereklamujou. Musíš koupit aspoň za 250Kč, ty prej vydrží dýl. Já je zatím testuju. Jinak Osram je nabízí za 600Kč a to je tutovka.

Uživatelský avatar
Mirosoft
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

Re: Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od Mirosoft »

To je úplně normální, že přestanou svítit. Ptal jsem se kámoše v Meteoru a prej už je ani nereklamujou. Musíš koupit aspoň za 250Kč, ty prej vydrží dýl. Já je zatím testuju. Jinak Osram je nabízí za 600Kč a to je tutovka.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od xerxes »

no normálni to není já jsem kupoval obyč ledky na zkoušku a v golfu svítí asi už 2 roky a v pasatu ty same vydržely cca týden tak něco je špatně

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od Dejv01 »

Zmer dobijeni. Nic jineho ti v tuto chvili nemuzeme doporucit.

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Porad hoří diody v pozičkách

Příspěvek od Milhausman »

ok.dikes moc.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“