Osvetlení kufru , cidlo otevreni zadniho víka kurfu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Calibra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 03.09.2010 17:40
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Osvetlení kufru , cidlo otevreni zadniho víka kurfu

Příspěvek od Calibra »

Zdravím panove mam takovy mensi problem z nioceho nic mi prestalo sviti svetlo v kufru, a pozdeji i prestalo ukazovat na palubnim pocitaci otevreni zadniho vika kurfu. Pochopitelne jsem sel po spínači ale bouzel zarovka byla v pohode a spínač taky. ldyz jsem meril proud do zarovky tak zde bylo namereno 12V ale po vytahnuti cele zarovky i s patici zacala na BC ukazovat otevreni a zavrení víka. Napadla me spatna kostra ale nevím kde ji mam hledat dekuji za rady Dejv :-)

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Osvetlení kufru , cidlo otevreni zadniho víka kurfu

Příspěvek od DarkMaverick »

Calibra píše:Zdravím panove mam takovy mensi problem z nioceho nic mi prestalo sviti svetlo v kufru, a pozdeji i prestalo ukazovat na palubnim pocitaci otevreni zadniho vika kurfu. Pochopitelne jsem sel po spínači ale bouzel zarovka byla v pohode a spínač taky. ldyz jsem meril proud do zarovky tak zde bylo namereno 12V ale po vytahnuti cele zarovky i s patici zacala na BC ukazovat otevreni a zavrení víka. Napadla me spatna kostra ale nevím kde ji mam hledat dekuji za rady Dejv :-)
můžeš mít jen přelámaný dráty a nebo máš opravdu načatej mikro spínač...
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Calibra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 03.09.2010 17:40
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetlení kufru , cidlo otevreni zadniho víka kurfu

Příspěvek od Calibra »

DarkMaverick píše:
Calibra píše:Zdravím panove mam takovy mensi problem z nioceho nic mi prestalo sviti svetlo v kufru, a pozdeji i prestalo ukazovat na palubnim pocitaci otevreni zadniho vika kurfu. Pochopitelne jsem sel po spínači ale bouzel zarovka byla v pohode a spínač taky. ldyz jsem meril proud do zarovky tak zde bylo namereno 12V ale po vytahnuti cele zarovky i s patici zacala na BC ukazovat otevreni a zavrení víka. Napadla me spatna kostra ale nevím kde ji mam hledat dekuji za rady Dejv :-)
můžeš mít jen přelámaný dráty a nebo máš opravdu načatej mikro spínač...
Myslís mikro spinac ktery je u zamku kufru v tom plastovem pouzdre vedle zápatky?

brumla008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 01.02.2008 15:45
Bydliště: Kladno-Libušín (Bečov u K.V)

Re: Osvetlení kufru , cidlo otevreni zadniho víka kurfu

Příspěvek od brumla008 »

Mám podobný problém.. Otevřu centrálem dveře,a když otevřu jen kufr tak se oauto zase samo zamkne(už jsem si zabouchnul klíče) osvětlení kufru taky nefunguje.Koupil jsem tohle s tím že je to jednoduchý http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... at-b5.html" onclick="window.open(this.href);return false; ale když jsem to rozebral,zjistil jsem že tam jsou min 2 čidla a žádný tomu podobný.. Nevíte který to čidlo to je??


Díky at to jezdí a nedělá ostudu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“