Občas se nezamknou dveře

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 662
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Občas se nezamknou dveře

Příspěvek od the_miracle »

Opět se po nějaké době (jak mi i někdo předpovídal) objevil problém s levými dveřmi vzadu. S tím, že teď se spíše stává, že se nezamknou, než že by se neodemykaly (odemknou se zatím vždy). Jde mi tedy o to, co s tím a co případně nakoupit. Předpokládám, že se sundá tapecírunk a musí se odšroubovat i ten plech. Ten je ale pokud vím přilepen nějakým silikonem (nahřát?) a mám obavu, aby to pak těsnilo, protože už jsem u těhle dveří měl problém s tím, že přes ně teklo do auta (pravě tohle blbě těsnilo a navíc byl asi ucpaný ten odkapávací otvor). Byl by nějaký stručný postup a návod, co tedy asi bude v háji a jak to vyměnit? Díky!
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

Kristos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 04.12.2008 16:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Občas se nezamknou dveře

Příspěvek od Kristos »

Ahoj, tak tento problém s levými dveřmi jsem vyřešil před měsícem. Měl jsem uhnilý drát u prostř.sloupku hned za konektorem, takže jediný co jsem zníčíl byla manžeta cca 90kč za original. Každopádně to nemusí být stejný problém. Hlavně to vyřeš dokud můžeš odemknout dveře, já se na to vykašlal a pak už nešli odemknout, šlo to taky protože tu manžetu vidíš když otevřeš přední dveře, být to někdě v zámku tak jsem v p......

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Občas se nezamknou dveře

Příspěvek od Hudy »

Mě to hapruje teď už hodně,vůbec to neodemyká a když to fakt chci odemknout tak se dlooouho musím hrát s odemykáním na řidičovejch dveřích,pak čudlík vyskočí a je to,na wagu to ukazuje chybu zámku ale elektrika do zámku jde,tak že mechanická závada zámku

Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 662
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Re: Občas se nezamknou dveře

Příspěvek od the_miracle »

Vyřešeno. Zakoupen nový zámek na Bělohorské v Praze 6 za 549,- a vše šlape jak má. Není to originál, ale za ty prachy, i když vydrží jen ty dva roky... :-)
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“