Zvuk. signalizace-pásy

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od DMS »

ropo39 píše:doporučujem nešpekulovať a nechať to tak, poznam vela ludí ktory tu signalizaciu maju a hladaju sposob ako sa jej zbaviť
tohle 2 minuty nepípá, jen na začátku napíše hlášku, takže to neobtěžuje.

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od vally_ny »

ma-jkl píše:
vally_ny píše: to maji snad všechny B5.5,to je kontrola pásů,jestli fungují,tak jak mají :wink:
divný....já tam vůbec snad tu kontrolku nemám....nesvítí mi nic...
Přílohy
kombiinstruskleinemfaxw7.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od vally_ny »

a hlavně kontrolka sprívnosti funkce pasů a bagu je žlutá a kontrolka připnutých pásů je červená,ani nevím,jestli to v budíkách je :idea: tedy myslím tím na B5.5
Obrázek

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od DMS »

vally_ny píše:a hlavně kontrolka sprívnosti funkce pasů a bagu je žlutá a kontrolka připnutých pásů je červená,ani nevím,jestli to v budíkách je :idea: tedy myslím tím na B5.5
v budíkách B5.5 (mám s Maxidotem) červenou kontrolku připnutých pásů mám, bliká chvíli na začátku při startování.

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od vally_ny »

DMS píše:
vally_ny píše:a hlavně kontrolka sprívnosti funkce pasů a bagu je žlutá a kontrolka připnutých pásů je červená,ani nevím,jestli to v budíkách je :idea: tedy myslím tím na B5.5
v budíkách B5.5 (mám s Maxidotem) červenou kontrolku připnutých pásů mám, bliká chvíli na začátku při startování.
Maxidot možná,ale polodot a obyč. to tam určitě nemá.
Obrázek

Uživatelský avatar
jono
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 20.10.2007 09:53
Bydliště: TAtry
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od jono »

mám polodot a mám v budikoch kontrolku pasov , bliká pri štartovaní

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od Mr.babetta »

hele chlapi dejte sem někdo foto jak vypadá polodot/maxidot a ještě taky někdo vyfottě tak svítí ta kontrolka když otočíte tim klíčkem...........já to chci vidět...........nechápu že to tam nemáme.........ale kontrolka je pod určitým uhlem vidět ale nesvítí.........

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od DMS »

Mr.babetta píše:hele chlapi dejte sem někdo foto jak vypadá polodot/maxidot a ještě taky někdo vyfottě tak svítí ta kontrolka když otočíte tim klíčkem...........já to chci vidět...........nechápu že to tam nemáme.........ale kontrolka je pod určitým uhlem vidět ale nesvítí.........
myslím,že aby ti ze začátku zablikala,musíš to aktivovat VAGem.

honza2003
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.10.2007 22:55
Bydliště: Praha

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od honza2003 »

Mr.babetta píše:hele chlapi dejte sem někdo foto jak vypadá polodot/maxidot a ještě taky někdo vyfottě tak svítí ta kontrolka když otočíte tim klíčkem...........já to chci vidět...........nechápu že to tam nemáme.........ale kontrolka je pod určitým uhlem vidět ale nesvítí.........
Přílohy
1.jpg
Passat 3C Variant 2,0 TDi, 125 kW, BMR, DSG

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od Mr.babetta »

honza2003 píše:
Mr.babetta píše:hele chlapi dejte sem někdo foto jak vypadá polodot/maxidot a ještě taky někdo vyfottě tak svítí ta kontrolka když otočíte tim klíčkem...........já to chci vidět...........nechápu že to tam nemáme.........ale kontrolka je pod určitým uhlem vidět ale nesvítí.........
díky moc chlape.Tak kontrolku vidim.Krása :!: :!: :!: :!: Neskutečně bych jí chtěl........a předpokládám že tohle je ten Maxidot žejo?

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od J.J. »

ja mam pasika 2004 a take mi neblika...natoz aby pipalo..pravda to bych ani nechtel...ale ta kontrolka nezapnutych pasu aby chvilku blikala by bylo dobre... :|

Uživatelský avatar
vonvichousch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 07.05.2008 20:55
Bydliště: OPAVA

Re: Re:

Příspěvek od vonvichousch »

Mr.babetta píše:
MartyB5 píše: A co u mě taky by to šlo dodělat? Kontrolka se rozsvítí a po chvilce zhasne.Byla by zvutová signalizace dobrá
zdar,hele podle obrázku vidim že máš B5 žejo? a tobě tam svítí kontrolka nezapnutejch pásů jo? To sem jako nečekal že u takhle starýho auto to vůbec je...........náš Páša to nemá a je starej tři roky........ach jo...já to tam ciii

:) Starej Ford Scorpio z 1987 roku,co jsem měl,to už měl taky.... jinak v mojem Passatu to taky neblika...

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od Mr.babetta »

je to divný.....některý Passaty B5.5 to maj ,nekterý ne...nechápu....třeba jedničková Octavie po faceliftu má i zvukovou signalizaci.....dřív mi to bylo divný co tam furt při otečení klíčkem pípá,ale pak sem na to přišel na brigádě.Zapnu klíček a rozsvítí se kontrolka pásu a doprovází to takový to pískání jaký je u všech octavií.A na maxidotu to píše,připněte bezpečností pás,za chvilku to přestalo pípat a zhasla kontrolka.Tak sem si to zkusil ještě znova,ale s tim rozdíle že sem zapnul pás u řidiče do zámku a otočil klíček.....a nic nepípalo ani nepsalo na maxidotu,jen kontrolka svítila pořád...a za chvilu zhasla.....divný to řešení...ale aspon něco,narozdíl od Passatu.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od DMS »

Mr.babetta píše:je to divný.....některý Passaty B5.5 to maj ,nekterý ne...nechápu....třeba jedničková Octavie po faceliftu má i zvukovou signalizaci.....dřív mi to bylo divný co tam furt při otečení klíčkem pípá,ale pak sem na to přišel na brigádě.Zapnu klíček a rozsvítí se kontrolka pásu a doprovází to takový to pískání jaký je u všech octavií.A na maxidotu to píše,připněte bezpečností pás,za chvilku to přestalo pípat a zhasla kontrolka.Tak sem si to zkusil ještě znova,ale s tim rozdíle že sem zapnul pás u řidiče do zámku a otočil klíček.....a nic nepípalo ani nepsalo na maxidotu,jen kontrolka svítila pořád...a za chvilu zhasla.....divný to řešení...ale aspon něco,narozdíl od Passatu.
jedničková Octavie ?

Uživatelský avatar
vonvichousch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 07.05.2008 20:55
Bydliště: OPAVA

Re: Zvuk. signalizace-pásy

Příspěvek od vonvichousch »

"jedničková Octavie ?"....můj otec má jedničkovou Fabii a kontrolku zapnutí pásů tam má .

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“